Anter

Reputacja

1. Anter

[BRF] Duzy spadek mocy

Powiedziec, ze jestem pewien niestety nie moge, gosciu z hamowni po prostu tak powiedzial, czyli zostaje diagnozowanie od samego poczatku. Dzieki za informacje
  2. Anter

[BRF] Duzy spadek mocy

Czesc wszyskim, W dniu dzisiejszym zawitalem na hamowni (Kraków, Jana Pawła II 37) gdzie chcialem sprawdzic ile koni zostalo z oryginalnych 136. Wynik jest krotko ujmujac, beznadziejny, bo zostalo 107KM, Pan ktory wykonywal pomiar zglosil, ze komputer wyswietlil blad przeladowania turbiny. Jako, ze zupelnie na mechanice sie nie znam, co byscie proponowali zrobic z takim fantem? Nie ukrywam, ze prawie 30KM to chyba spora strata.
  3. Wczoraj na mokrej przy warsztacie A4 b6 Avant akurat wyjezdzalem swoja jak kolega parkowal
  4. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/39704-all-nowy-warsztat-janusza-i-wojtka/ Wczoraj tam bylem na wymiane rozrzadu + modyfikacje pompy oleju (2.0 tdi) wszystko git
  5. Dzisiaj kolo 10 przy rondzie mogilskim w strone centrum od mogilskiej A4 B5 KR (?) 428 Kolega dal po garach w pewnym momencie i nie dale sie przypatrzyc rejestracji
  6. Witam, Potrzebny mi spec od diagnozy pompy oleju, konkretnie tej wadliwej w silnikach BRF ( jesli sie nie myle to to samo co BRE). Nie wiem czy od razu sie pchac w regeneracje, bo jestem dopiero miesiac po kupnie auta i chce sie w jakis sposob zabezpieczyc.
  7. Widzany/Widziana pod Kauflandem na pradnickiej/bratyslawskiej A4 B7 Avant (na lewej szybie od bagaznika naklejka klubu) Pozdrowienia !
  8. Czesc wszystkim, Od dwoch dni jestem posiadaczem Audi A4 z jednostka 2.0 tdi (BRF) 2008r Z checia porozmawiam ze wszystkimi, ktorzy sa z okolic Krakowa Zapewne w niedlugim czasie bede "spamowal" po forum, co zrobic i jak sie zapewne zabezpieczyc przed felerna (informacje z wszelakich for) pompa oleju Pozdrawiam!