-
Czy w A4 B8 2.0TDI 120KM występuje usterka mechanizmu napędu pompy olejowej?
Witam kilka dni temu wymieniałem rozrząd i dopiero dziś wyczytałem,że zalecają wymienić zbierak pompy oleju (imbusa).Słyszałem,że zostały te części poprawione tylko nie wiem w jakim roczniku.Ja mam Listopad 2009r.Silnik CAHA.Czy orientujecie czy to już ten silnik po tym usprawnieniu,czy należy to wymienić ?.Jeśli tak to może ktoś wie jaki to nr części.
-
Pytanie moduł 8k0 907 064 DP
Z tego co zrozumiałem (wcześniej już to czytałem) to musze szukać tego modułu pod kierownicą tak ? Ok moduł odnalazłem i mam taki jak w tym temacie to jest OK . Teraz tylko kupic graty i do roboty. Pozdrawiam.
-
Pytanie moduł 8k0 907 064 DP
A to gdzie go muszę szukać?
-
Pytanie moduł 8k0 907 064 DP
Witam chciałem zamontować do audi czujnik deszczo/zmierzchu.W bagażniku po prawej stronie odnalazłem taki moduł 8k0 907 064 DP i zastanawiam sie czy on obsługuję te funkcje. (Nie wiem dokładnie czy to o ten moduł chodzi).Pozdrawiam
-
Montaż czujnika dzeszczu/zmierzchu
Witam chciałbym do swojego audi założyć czujnik deszczu/zmierzchu,lecz kompletnie na tym się nie znam.Czy może ktoś odpłatnie podjął się montażu tego czujnika.Jestem z okolic Radom/Warszawa.Pozdrawiam Zamykam do usunięcia
-
Wymiana rozrządu
Witam mam pytanie bo mam zamiar zmieniać rozrząd w swojej b8 która posiada silnik CAHA 2.0 TDI . I tutaj mam problem ponieważ czy do wymianu rozrządu trzeba demontować chłodnice klimatyzacji ?Z góry dzięki za odpowiedź
-
Cieknąca Panorama
Z tym ASO to nie wiem bo u mnie jeszcze cieknie dach ale nie wiem czy to od tego,że się źle zamyka czy jakaś uszczelka.Znalazałem taką panorame http://allegro.pl/audi-a4-b8-kombi-dach-panoramiczny-szyberdach-i6172232321.html i tu jest moje pytanie czy jest tylko jeden model dachu który pasuje do każdego auta czy muszę poszukać jakiś numerów i specialny kupić ?
-
Cieknąca Panorama
Siema jestem nowy na tym forum.Mam problem z dachem panoramicznym w moim audi.Cieknie i się przy zamykaniu kantuję tzn-(Nie chce się zamknąć ponieważ gdy dojdzie do połowy zaczyna wchodzić w wibracje i cofa się do pozycji otwartej.Czy oriętujecie się czy w B8 był tylko jeden model panoramy czy kilka jeśli jest ich więcej to jak mam sprawdzić jaki mam model ??.A i czy może ktoś demontował podsufitkę wiem,że wszystkie plastiki trzeba odkręcić i zdęmontować ale boje się ze uszkodzę zatrzaski itp.Może macie jakieś porady/opis demontażu ? Pozdrawiam
GrzegExc
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta