-
Lampa przednia, co to za kostka?
Niestety mam chinole wstawione łezki z Ledami i nie mam nigdzie czegoś takiego.. Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
-
Witam
Czy może ktoś mi wytłumaczyć jak podłączyć prawidłowo głośniki audi a4 b5. Mam navigation plus w mojej audi i jak wyjąłem radio to wcześniejszy właściciel musiał być dobrym rzeźnikiem Może ktoś ma jakiś link z YouTube albo jakiś elektryk chętnie posłucham rad i jak podłączyć przód i tył. Zapraszam na priv bądź zostaw komentarz oczywiście mogę podać numer telefonu i możemy TK załatwić przez telefon. Pozdrawiam. Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
-
Lampa przednia, co to za kostka?
A sorki że wtrące ale gdzie ten silniczek dokładnie się znajduje i czy jest jeden czy 2 bo nie mam pojęcia Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
-
Witam.
Mam pytanie, mam wzmacniacz i głośniki z tyłu na desce w Audi A4B5. Jak podłączyć je do radia bo mam jakieś kable pociągnięte z przodu tylko ich jest trochę. Ktoś pomoże ogarnięty? Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka
-
Kontrolka wtrysku
Właśnie nie wiem czy wtrysku taka sama ikona pokazała mi się na desce rozdzielczej i wyszukałem ją w necie, to mówisz że nie koniecznie może być to wtrysk? Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka
-
Kontrolka wtrysku
Zapaliła mi się kontrolka wtrysku ( bynajmniej tak znalazłem że to tak się nazywa) ktoś może pomóc od czego to może być? Co jest przyczyną i ile za taką przyjemność wtrwą ode mnie? AUDI A4 B5 1.9 TDI 110 km 99r. Proszę, zależy mi na czasie. Z góry dziękuję Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka
-
Witam miłośników
Nie mam kabla więc będę musiał do speca z tym iść Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka
-
Olej hamulcowy
Jakie oleje hamulcowe lejecie do swoich Audi? Cena +/- i marka? Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka
-
Witam miłośników
Może z czujnikami coś jest nie tak? Nie miałem tego nigdy, komputer usunie ten błąd? Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka
- Drżenia
-
Witam miłośników
Mam pewien problem, otóż przez kilka dni świeciła i nadal świeci kontrolka ABS Audi A4 B5 99r. 1.9 TDI, nie zostały wymiane ani klocki hamulcowe ani tarcze co może być? Pozdrawiam. Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka
- Drżenia
-
Witam
Witam Panowie. Mam pytanko. Mam obecnie aluminiowe zawieszenie w swojej A4B5 co sądzicie o stalowym byłoby tańsze na nasze "Polskie" drogi czy ten sam grzyb? I w jakich cenach mieści się te stalowe zawieszenie?
-
Zniżki z ojca na moje auto jak?
Dzięki
-
Zniżki z ojca na moje auto jak?
Czyli będę musiał koniecznie zrobić żeby był mój ojciec właścicielem? Bo jeżeli zrobię go jako współwłaściciela to nie będzie żadnych zniżek?
Adix1212
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta