Treść opublikowana przez Kerczak
-
Repliki oems czy warto je kupic
A to np farto kupic ? i tez nie chce kupic jakiegos badziewia wole dac więcej a miec spokój niż potem sie denerwowac http://dawmac.eu/epages/950018285.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/950018285/Products/%22MODEL%3A14253-3%2018%22%22%208J%20ET35%205x112%22
-
Repliki oems czy warto je kupic
Wiesz co tak wrzuciłem ten link bo to nie dalego mam myślałem żeby sie przejechac i popatrzeć na nie ale jak mówisz ze jakas porażka to daruję sobie chyba A z dawmac nie ma obawy ze przysla jakis szajs ???
-
Repliki oems czy warto je kupic
A jak mozna sie zapytać kupowałes je na jakiejś stronce te felgi czy gdzies w sklepie z felgami i ile za nie dales
-
Repliki oems czy warto je kupic
Witam wszystkich chciał bym kupic felgi i tak sie zastanawiam czy repliki oems czy voosen nadaje sie to do użytkowania czy nie warto sie w to bawić http://allegro.pl/felgi-z-oponami-205-35-18-vossen-oems-repliki-i6450442282.html#thumb/6 Co powiecie o tych
-
[BPW] Problem z uruchamianiem silnika, po dłuższym postoju.
A panowie a może to byc tez sprawa świec zarowych bo dzisiaj zauważyłem ze jak bylo zimno przez noc bylo 8 stopni to nie chciała odpalic a jak bylo tak 15 to paliła od strzału wstawiłem ja do garażu na noc jestem ciekawy jak bedzie rano bo tez zimno jest ??
-
[BPW] Problem z uruchamianiem silnika, po dłuższym postoju.
tyle ze egr z uruchamianiem silnika ma niewiele wspolnego... chyba ze w czasie wylaczania silnika, klapa gaszaca blokuje sie w pozycji zamknieta - ale to nie egr... albo mechanik zrobił coś o czym nie powiedział, albo w czasie czyszczenia EGR przypadkiem poruszył coś co powoduje problemy i na jakiś czas było dobrze. jaki kod silnika, (BPW, BRE, BRD)? Na jakies 2 3 tyg miałem spokój A silnik to jest BPW czesto mi sie to robiło jak miałem malo paliwa teraz mi sie to stało jak miałem 1/4 baku a jak zalałem do pełna to nic sie nie dzieje Moze to byc pompka w baku ??
-
[BPW] Problem z uruchamianiem silnika, po dłuższym postoju.
Tylko problem jest taki ze jak ja przywiozłem z niemiec to były oringi na pompkach wymienione Mogło sie stać ze znowu sie zepsuły a jak byłem u mechanika to na kompie mi pokazało ze egr jest zasyfiony i jak mi to wyczyścił to przez jakis czas był spokój a jakies 2 dni temu znowu sie to stało Nwm co dalej z tym robic
-
[BPW] Problem z uruchamianiem silnika, po dłuższym postoju.
auto jak odpali to jedzie tak jak powiło ma moc nic nie szkubie normalnie jedzie
-
Problemy z odpaleniem Audi A4 B7 2.0 TDI
jak moge zapytac ile cie to kosztowało bo mam ten sam problem i nwm jakiego sie wydatku spodziewać ?
-
[BPW] Problem z uruchamianiem silnika, po dłuższym postoju.
wiesz co jak do pracy przyjadę to własnie stoi tak z góry i to min przez 12 godzin a pod domem stoi tak po 7 i nie chce odpalic bardzo i nie mam pojecia
-
złe odpalanie na zimnym i inne.
Witam mam ten sam problem z zapalaniem tak jak by paliwo nie dochodziło i trzeba dosc długo go kręcić miał juz tak ktos
-
[BPW] Problem z uruchamianiem silnika, po dłuższym postoju.
Witam mam problem z odpalaniem samochodu np jak stoi przez noc na drugi dzien jak chce go odpalić to musze dosc długo kręcić zeby odpalił tak jak by paliwo nie dochodziło Wałek rozrządu był wymieniony uszczelik itp Audi a4 b7 2.0 tdi 140 km tak jakby paliwo sie cofało Prosze o pomoc
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Pytanie bardzo ogólne... Powiedz może jaki budżet jesteś gotów na to przeznaczyć? Mniej wiecej kolo 3 k nwm bo nie mam pojecia ile one kosztują a tez nie chce jakiegos chińskiego badziewia kupic
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Mam pytanie bo jestem trochę zielony jeżeli chodzi o takie sprawy a chciał bym swoja a4 b7 obniżyć i trochę żeby była sztywniejsza tylko nie mam pojęcia jaki zawias zamontować żeby się dobrze spisywało
-
szukam ładnej felgi
- szukam ładnej felgi
szukam ładnej felgi do mojej a4 w cenie ok 2.5 k 17 18 cali - szukam ładnej felgi