Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

erkapuscinski

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Winne było radio, wsadziłem inne i wszystko gra ?. Dzięki za pomoc
  2. Witam, problem z rozruchem na zimnym 1.9 awx. Odłączyłem kable swiec zarowych przy temperaturze ok -2 stopnie pojawia się tam napiecie na nie całą sekundę (ok 12V). Po odpiecu kostki czujnika g62 czas grzania jest taki sam gdzie powinien być wydłużony do maksymalnego z tego co się zorientowałem. Wykonując test selektywny vdcs'em załącza je na 2-3sek. Pytanie co jeszcze mogłoby odpowiadać za czas grzania ? Z ciekawości podłączyłem avf też przy podobnej temperaturze wpinając się żarówka w jedną z fajek świecy, świeciła ok 10sek.
  3. Z radia leci bezpośrednio w zegary ? Czy jeszcze przez coś? I rozumiem, że są to dwa przewody ?
  4. erkapuscinski obserwuje zawartość Problem z radiem
  5. erkapuscinski opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, mam problem z radiem concert II, otóż nie załącza/wyłącza się po przekręceniu kluczyka, nie podświetla, fis nie podaje info o załączonym. Od święta radio zaskoczy i jest ok, ale po zgaszeniu auta wszystko się traci. Kiedykolwiek bym nie załączył ręcznie z gałki radio normalnie się załącza. Gdzie szukać problemu ? Vdcs podaje 01317 sterownik zestawu wskaźników- brak komunikacji- sporadyczny
  6. Witam, a poduszka z czteroramiennej B7 do trójramiennej b8 ? Czy rowniez nie robi znaczenia ?
  7. Nie jest, sklepalem go pare miesiecy temu :-) z tym ze od czasu naapisania posta z autkiem sie nic nie dzieje :-) myslalem tez czy moze z przeplywka cos sie dzieje..ale tak jak mowie poki co smiga :-) zobaczymy co bedzie dalej
  8. Witam, po ostatnich deszczach mam plame na podsufitce, zjalem oslony słupków ktore byly rowniez mokre..mysle ze przecieka przez uszczelke relingow i pytanie czym to uszczelnic ? Objechac silikonem na około czy moze w serwisie dostane nowe uszczelki pod reling? Moze mial ktos podobny problem :-) pozdr.
  9. Nie odpisywalem bo samochod zaczal chodzic normalnie a wczoraj ten sam problem dołączam logi: http://vaglog.pl/log_278779.html http://vaglog.pl/log_278778.html http://vaglog.pl/log_278777.html http://vaglog.pl/log_278776.html http://vaglog.pl/log_278774.html http://vaglog.pl/log_278775.html
  10. Witam, potrzebuje pomocy, samochod co jakis czas dziwnie sie zachowuje tzn brakuje mu mocy w dolnych partiach obrotow i jest na tyle "slaby" ze ciezko ruszyc z miejsca bo zaraz sie dlawi wrzucam logi dynamiczne. http://vaglog.pl/log_278779.html http://vaglog.pl/log_278778.html http://vaglog.pl/log_278777.html http://vaglog.pl/log_278776.html http://vaglog.pl/log_278774.html http://vaglog.pl/log_278775.html
  11. Witam, co może być przyczyną braku mocy w dolnych partiach obrotów + problem z ruszaniem dławi sie i potrafi zgasnąć (AWX). Posprawdzałem podciśnienie..z pompy vacum 0.8bara+, na węzu dochodzącym do sztangi turbo 0.8, basic setting 011 sztanga chodzi. Na vagu żadnych błędów, proszę o pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.