Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grzyb01

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grzyb01

  1. Panowie chce zmienić licznik na kolor w moim 1.8t. Mój czerwony z 2002 rb4 a kolor 2004 rb8. Da radę przypisać immo? Czy wskaźniki będą dobrze działały?
  2. Nie wiem. Postaram się dowiedzieć od sprzedającego.
  3. Robiłem przekladke quattro do 1.8t. Graty do przekładki były od 3.0 benzyny. Drugi plywak podpięty. Kod w liczniku zmianiony na (00101). Problem jest ze wskaźnikiem paliwa. Auto prawie na rezerwie. Po zalaniu paliwa za 100zl wskaźnik pokazuje 3/4. Czy 3.0 miał inna rezystancje plywska?
  4. Teraz stan w zbiorniku się zgadza. Dzięki wielkie.
  5. Tylko że w programie mam 5 zer a rozpiska ma 6 zer i 1. Trochę tego nie rozumiem.
  6. Odnośnie kodowania zegarów pod nowy zbiornik. W standardzie miałem 5x 0. Według tabeli wychodzi że mam dodać +01. Czy w dobrej kolumnie dodałem +1.
  7. Te chromy to tylko maskowanie problemu. Czym będziesz dłużej czekał tym będzie przy tym więcej roboty.
  8. Poszło bez problemu przy drugieje próbie. Wiedziałem tylko że dawcą był bex. Całe kodowanie lacznie z czujnikiem kata skretu trzeba robić bez wychodzenia z programu.
  9. Powinien dac radę. Nie kiefy trzeba kilka razy bo nie chce zaskoczyć. Wpisz sobie w Youtube Gdzieś na forum jest rozpisany cała procedura. Tobie jest potrzebny tylko.login do pompy. Kodowanie przepisz ze starej pompy. Później tylko adaptacja czujnika skretu i powinno być ok. Jak by co to służę pomocą.
  10. Z pompą abs poszedłem trochę na skróty. Wymieniłem sam sterownik. Jutro tylko kodowanie.
  11. Właśnie zrobiłem szybko mod. 20 min i założone. Jutro tylko kodowanie.
  12. Ja już mam całą przekladke ogarnieta tylko został mi abs. Wymiana sterownika to całkiem dobry pomysł.
  13. Dzięki Kamil. Sprzedający nie był mi w stanie powiedzieć od jakiego modelu audi jest ta galka. Ale fajnie wygląda.
  14. Q na pokładzie. Chciałem zmienić sam kapsel w galce a udało się trafić fajna gałkę z mieszkiem i uj wie od jakiego to audi. Zostało mi jeszcze zrobić wydech. Przełożyć pompe abs.
  15. Dziękuję wszystkim na odp. Szkoda że nie idzie poprostu zmienić kodowania w pompie.
  16. Po co trzeba zmieniać pompe abs. Jest ktoś w stanie odpowiedzieć mi na to pytanie? Nie wiem w czym tkwi problem.
  17. Trzeba polować. Ja pisałem na grupach i na forum. Udało się trafić komplet z forum od bex-a. Skrzynia 6-cio biegowa ma takie same przełożenia jak moja 5-cio biegowa od bfb tylko jeden bieg więcej. Chodzi mi ostatnie przełożenie.
  18. Zima idzie czas się przygotować ??
  19. Tył ogarnięty na czarno. Zostaje jeszcze przód.
  20. Grzyb01 odpowiedział(a) na Grzyb01 temat w Audi A4 B6
    Dzięki
  21. Grzyb01 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam Czy jest różnica w zewnętrznych plastikowych osłonach progów między sedanem a avantem?
  22. Założyłam tylną wycieraczke od q5. Dołożyłem antenę gps. Pomalowana czarna strukturą do plastiku. Wpadły listwy progowe w kolor. Zostaje tylko pomalowac zderzaki Nowe klocki czekają na montaż.
  23. Stara osłona termiczną wydechu oslonilem trochę turbo żeby tak nie grzało komory silnika.
  24. Tak wszystko robiłem sam. Trochę silikonu ??? i nie ma otworu. Co do elwire to jest spoko. Ja również nie lubię jak mi coś świeci po oczach ale to aparat robi wrażenie jak by walilo po oczach a wcale tak nie jest.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.