-
Felga do AUDI A4 B6
Teoretycznie? tzn?
-
Felga do AUDI A4 B6
czy felga 18" 7,5J ET54 ( 8P0601025BA / 8P0601025BC ) założę bez problemów do a4 b6 czy kiepsko? Boje się że ET jest za duże. Wszędzie czytam że 35-40 będzie najlepiej. Jakieś dystanse itp. Ktoś ma wiedzę na ten temat ?
-
Czy ktoś coś wie na temat felgi firmy FM Italia ?
Siema czy miał ktoś do czynienia z felgami FM Italia ?
-
Radio do B6
aha no to szukam CONCERT 2
-
Radio do B6
1 DIN Kolejne pytanie : jaka różnica CONCERT 1 a CONCERT 2 ?
-
Radio do B6
Witam Czy radio do A3 różni się czymś w stosunku do radia z A4 ? Kupiłem z nieoryginalnym radiem i chcę wrócić do ori. Widzę że jedno ma oznaczenie 8E0 a 2gie 8P0. Ktoś mi może wytłumaczyć jak czytać te oznaczenia? Pozdrawiam
-
Audi A4 B6 - Wskazówka dziwnie leci w dół
Adaptację zrobiłem dzisiaj. Chyba poprawnie ! Robiłem to pierwszy raz ! czujnik położenia pedału sprzęgła? Jak się to testuje?
-
Audi A4 B6 - Wskazówka dziwnie leci w dół
- Audi A4 B6 - Wskazówka dziwnie leci w dół
Czy ktoś może mi powiedzieć co to może być ? Wskazówka gwałtownie spada !- Zawieszenie Gwintowane AP
HMM...jeśli nie mam to ma ktoś pomysł czym zastąpić ta tuleje ? Producent ?- Zawieszenie Gwintowane AP
Jest to możliwe że nie mam tulei regulacji sprężyny z tyłu? a przód skręcony za bardzo ?- Zawieszenie Gwintowane AP
Witam Jestem świeżo po zakupie A4 sedna na zawieszeniu AP. Coś takiego Jest zrobiona gleba na feldze 16' i się nie da jeździć. Samochód zachowuje się jak piłka na każdej nierówności. Na badaniu diagnostycznym wszystko wyszło ok! Ma ktoś pomysł co z tym zrobić? Nawet nie mam klucza do regulacji ! Jest ktoś może z Bielska lub okolic i zerknie co jest nie tak / podpowie co zmienić / dokupić / przerobić ? Dzięki- Zawieszenie AP 35-60
Witam Posiadam zawieszenie AP 35-60 w swojej świeżo kupionej b6. Wiem że każdy by jeszcze skręcił ale będzie jeździła tym moja kobieta i mi marudzi ! Czy ktoś wie może czy po rozkręceniu komfort jazdy znacznie się poprawi , czy czekam mnie wymiana na serię ?- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Mieszkam w Bielsku i jestem na kupnie swojego pierwszego AUDI. Moją przygodę z motoryzacją zacząłem kilka lat temu od zakupu Hondy Accord CC7. Fajne autko ale niestety był troszkę rozgracone i poszło na żyletki. Od kilku lat jeżdzę okazjonalnie Matizem mojej kobiety. Pora ponownie coś kupić dla mnie ale teraz przykładam troszkę większą uwagę do stanu pojazdu. W ciągu ostatnich 3 tygodni oglądałem 3 samochody jednak żadne nie zwrócił jakoś szczególnie mojej uwagi. Może jest ktoś z okolic Bielska i może mi pomóc wybrać moją pierwszą Audi a4 b6 ? Szukam autka do 17 000 PLN sedan z silnikiem benzynowym 1.8t lub 2.0 (opcjonalnie z LPG) , skrzynia manual. - Audi A4 B6 - Wskazówka dziwnie leci w dół