Treść opublikowana przez 1nt3l
-
Wymiana kluczyka na scyzoryk
ssssssssSiemanko, da rade taki kluczyk przerobic na scyzoryk ? Coś trzeba wylutowywać z plytki i przekladac do scyzoryka ? Dzięki z gory za odpowiedzi
-
lusterko duże prawe
Witam. Czy audi wychodziły z prawym dużym lusterkiem?(nie anglik)??
-
Siłowniki klapy bagażnika
Ale tutaj nie jest problem, że klapa się sama nie otwiera , bo to nie jest z pilota, zwykła ręcznie otwierana klapa tutaj siłowniki albo nie dają rady bo są za słabe albo są po prostu jakieś za przeproszeniem hu....
-
Siłowniki klapy bagażnika
Witam. Zakupiłem nowe siłowniki klapy bagażnika, po montażu przy otwieraniu siłowniki w ogóle jej nie podnoszą a jedynie trzymają ją tak,że jedynie nie opada. Nawet po delikatnym pomaganiu jej się podnieść podnosi się dopiero przy końcu, zero reakcji siłowników. Czy przynajmniej tak od połowy nie powinna już się sama podnieść? Przy pchnięciu jej mocniej od spodu leci już sama, ale chyba nie tak ma to wyglądać? Siła wyrzutu to 490 N, mało ?gdzieś widziałem, że do tych aut 500 jest wystarczające. Przesmarowałem całe zawiasy klapy i dalej nic . Odesłać ? Czy się rozruszają i zaczną działać?Dodam, że próbowałem założyć w dwie strony, nic to nie zmienia . Dziękuję za wszystkie odpowiedzi
-
Zmiana kluczyka
Witam. Czy jest możliwość zmiany takiego oto kluczyka : na scyzoryk? Jak by miało wyglądać kodowanie itp.? Pacjent audi a4 b5 1.9 tdi AFN z 1998 roku. Dziękuję za odpowiedzi
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
Witam. Odkopie troszkę . Czy jest możliwość zmiany takiego oto kluczyka : na scyzoryk? Jak by miało wyglądać kodowanie itp.? Pacjent audi a4 b5 1.9 tdi AFN z 1998 roku. Dziękuję za odpowiedzi Ktoś może się orientuje? odkopuje, bo pilot sie rozlecial i chcialbym scyzoryk da rade?
-
Regeneracja/wymiana zacisków tył , audi a4 b5 ośka
318zl , pewnie przeplacilem ale trudno . Trochę za długo czekałem na jakąkolwiek odpowiedź
-
Regeneracja/wymiana zacisków tył , audi a4 b5 ośka
Dzięki Dev, ale już zakupiłem nowe .
-
Regeneracja/wymiana zacisków tył , audi a4 b5 ośka
Witam. jak w temacie, regeneracja czy wymiana ? Obecnie jestem zagramanicą, nie jestem w stanie określić co "puściło" ale gdzieś z okolic ręcznego leje płyn, wymienione zostało wszystko a nadal skądś leje płyn, jak to mój ojciec powiedział gdzieś tam jest "sito" nie wiem czy zacisk już całkowicie zjadła sól czy co. Zaciski aluminiowe. Nie wiem czy DEV się jeszcze zajmuje regeneracją (widziałem na forum ), może ktoś inny byłby w stanie zobaczyć co się z tym dzieje i gdyby dało się uratować to bym mu je wysłał i zregenerował a jeśli nie, no to trudno. A z nowych, zamienników jakie polecacie? lub kupić po regeneracji ?
-
Listwa/Listwy dolne drzwi Audi A4 B5
Witam. Czy ktoś montował te listwy do przedlifta? to to samo czy się różnią czymś?