Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1nt3l

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ssssssssSiemanko, da rade taki kluczyk przerobic na scyzoryk ? Coś trzeba wylutowywać z plytki i przekladac do scyzoryka ? Dzięki z gory za odpowiedzi
  2. 1nt3l opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Czy audi wychodziły z prawym dużym lusterkiem?(nie anglik)??
  3. 1nt3l odpowiedział(a) na 1nt3l temat w Audi A4 B5
    Ale tutaj nie jest problem, że klapa się sama nie otwiera , bo to nie jest z pilota, zwykła ręcznie otwierana klapa tutaj siłowniki albo nie dają rady bo są za słabe albo są po prostu jakieś za przeproszeniem hu....
  4. 1nt3l opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Zakupiłem nowe siłowniki klapy bagażnika, po montażu przy otwieraniu siłowniki w ogóle jej nie podnoszą a jedynie trzymają ją tak,że jedynie nie opada. Nawet po delikatnym pomaganiu jej się podnieść podnosi się dopiero przy końcu, zero reakcji siłowników. Czy przynajmniej tak od połowy nie powinna już się sama podnieść? Przy pchnięciu jej mocniej od spodu leci już sama, ale chyba nie tak ma to wyglądać? Siła wyrzutu to 490 N, mało ?gdzieś widziałem, że do tych aut 500 jest wystarczające. Przesmarowałem całe zawiasy klapy i dalej nic . Odesłać ? Czy się rozruszają i zaczną działać?Dodam, że próbowałem założyć w dwie strony, nic to nie zmienia . Dziękuję za wszystkie odpowiedzi
  5. 1nt3l opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Czy jest możliwość zmiany takiego oto kluczyka : na scyzoryk? Jak by miało wyglądać kodowanie itp.? Pacjent audi a4 b5 1.9 tdi AFN z 1998 roku. Dziękuję za odpowiedzi
  6. 1nt3l odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    Witam. Odkopie troszkę . Czy jest możliwość zmiany takiego oto kluczyka : na scyzoryk? Jak by miało wyglądać kodowanie itp.? Pacjent audi a4 b5 1.9 tdi AFN z 1998 roku. Dziękuję za odpowiedzi Ktoś może się orientuje? odkopuje, bo pilot sie rozlecial i chcialbym scyzoryk da rade?
  7. 318zl , pewnie przeplacilem ale trudno . Trochę za długo czekałem na jakąkolwiek odpowiedź
  8. Dzięki Dev, ale już zakupiłem nowe .
  9. Witam. jak w temacie, regeneracja czy wymiana ? Obecnie jestem zagramanicą, nie jestem w stanie określić co "puściło" ale gdzieś z okolic ręcznego leje płyn, wymienione zostało wszystko a nadal skądś leje płyn, jak to mój ojciec powiedział gdzieś tam jest "sito" nie wiem czy zacisk już całkowicie zjadła sól czy co. Zaciski aluminiowe. Nie wiem czy DEV się jeszcze zajmuje regeneracją (widziałem na forum ), może ktoś inny byłby w stanie zobaczyć co się z tym dzieje i gdyby dało się uratować to bym mu je wysłał i zregenerował a jeśli nie, no to trudno. A z nowych, zamienników jakie polecacie? lub kupić po regeneracji ?
  10. Witam. Czy ktoś montował te listwy do przedlifta? to to samo czy się różnią czymś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.