-
KOLIZJA A4 B6 AVANT (2002r) POMOC W UZYSKANIU ZADOWALAJACEGO ODSZKODOWANIA
Sprawę w sądzie musiałbyś zakładać jeśli nie wypłacą i nie ma to żadnego związku z tym od kogo weźmiesz samochód. Warunek jest taki, że nie masz możliwości korzystania z samochodu zastępczego (nie posiadasz innego z którego możesz skorzystać). Wchodzi to w zakres naprawienia szkody. Niektóre okoliczności mogą przemawiać za szwagrem zamiast firmy wypożyczającej samochody. Szwagier może Ci wypożyczyć taniej więc już nie będzie częstego zarzutu ubezpieczyciela, że dłużnik nie współdziałał w zmniejszeniu zakresu szkody. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
KOLIZJA A4 B6 AVANT (2002r) POMOC W UZYSKANIU ZADOWALAJACEGO ODSZKODOWANIA
Zrób umowę najmu pojazdu zastępczego od dnia zdarzenia. Stawki warszawskie (wg opinii biegłego z tego roku) które powinien przyjąć spokojnie ubezpieczyciel to 100 netto za dobę więc podbij trochę najwyżej zejdą wypłacając 100 netto (ogólnie dla aglomeracji warszawskiej jest 89-200 netto). Do naprawy szkody możesz spokojnie wynajmować samochód zastępczy mniej więcej podobnej klasy. Alternatywą jest taksówka, którą też możesz wynająć na czas kolizji.
-
Auto uszkodzone przez mechanika
Niech pan mechanik podpisze Ci weksel wtedy odpadnie kwestia dowodowa w zakresie winy. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
mjs3101 obserwuje zawartość Ubezpieczenia, Odszkodowania i Prawo
-
Zaniżenie kwoty za OC
Koniecznie wyślij wezwanie do zapłaty tak, żeby "ruszyły" już odsetki od kwoty, której będziesz dochodził w sądzie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Pomysł na biznes - burza mózgów :)
Ja bym powiązał z pomocą w uzyskiwaniu pozwoleń na broń Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Przekroczenie prędkości o 51km/h - odmowa przyjęcia mandatu.
Zawsze dobrą opcją jest przeciągnięcie sprawy tak żeby się przedawniła wtedy już nieistotne czy policja miała racje czy nie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Poszukuje prawnika lub adwokata
Witam, w czym problem? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
mjs3101
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta