Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mjs3101

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Sprawę w sądzie musiałbyś zakładać jeśli nie wypłacą i nie ma to żadnego związku z tym od kogo weźmiesz samochód. Warunek jest taki, że nie masz możliwości korzystania z samochodu zastępczego (nie posiadasz innego z którego możesz skorzystać). Wchodzi to w zakres naprawienia szkody. Niektóre okoliczności mogą przemawiać za szwagrem zamiast firmy wypożyczającej samochody. Szwagier może Ci wypożyczyć taniej więc już nie będzie częstego zarzutu ubezpieczyciela, że dłużnik nie współdziałał w zmniejszeniu zakresu szkody. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  2. Zrób umowę najmu pojazdu zastępczego od dnia zdarzenia. Stawki warszawskie (wg opinii biegłego z tego roku) które powinien przyjąć spokojnie ubezpieczyciel to 100 netto za dobę więc podbij trochę najwyżej zejdą wypłacając 100 netto (ogólnie dla aglomeracji warszawskiej jest 89-200 netto). Do naprawy szkody możesz spokojnie wynajmować samochód zastępczy mniej więcej podobnej klasy. Alternatywą jest taksówka, którą też możesz wynająć na czas kolizji.
  3. Niech pan mechanik podpisze Ci weksel wtedy odpadnie kwestia dowodowa w zakresie winy. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  4. Koniecznie wyślij wezwanie do zapłaty tak, żeby "ruszyły" już odsetki od kwoty, której będziesz dochodził w sądzie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  5. Ja bym powiązał z pomocą w uzyskiwaniu pozwoleń na broń Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  6. Zawsze dobrą opcją jest przeciągnięcie sprawy tak żeby się przedawniła wtedy już nieistotne czy policja miała racje czy nie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  7. Witam, w czym problem? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.