-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam ponownie, ponieważ doczekałem się swojego Audi Nie kupiłem B7 ponieważ nie trafiłem na żadne, które spełniałoby oczekiwania (zobaczymy, może w przyszłości znajdę takie). Trafiłem natomiast moim zdaniem na ładne i godne uwagi B6 też sedan, silnik ALT. Także czekam na okazję żeby pokazać się na zlocie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja niestety dalej bez auta jestem (pewnie to trochę jeszcze potrwa), nie dam rady tym razem...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jestem nowy ale jestem dzień do
-
Audi A4 B6 avant - jakie wymiary butli toroidalnej w koło?
Wie ktoś czy wnęka w B7 jest taka sama? Z tego co znalazłem największa jaka wchodzi to 670x270 i może mieć max 72l, poczułbym się pewniej przed tą decyzją jakby ktoś kto ma taką by potwierdził, że podłoga bagażnika nie opiera się na takiej butli.
-
[ALL B7] Gazowanie silnika 2.0T - pytania
Witam, napisałbyś jak auto i instalacja zniosły chip? jaką miałeś moc przed i po i czy na gazie jest inna?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, jestem Przemek, zarejestrowałem się dzisiaj, ale auto dopiero sprowadzam, będę miał A4 2.0 TFSI Q z LPG LDI (BRC) Pozdrowienia dla Wszystkich klubowiczów
-
[Newbie] Kujawsko-pomorskie
Witam wszystkich, jeszcze nie mam audi, ale czekam na taką A4 jak w opisie.