-
Jaka sprężarka klimatyzacji , audi po kolizji
powiem tak bylem na warsztacie spróbowałem wsadzić przewód w pompę klimatyzacji i o dziwno przewód duzy pasuje jak trzeba , Ale ten z pompy do chłodnicy klimy który zakupiłem na alledrogo juz nie bardzo, jest za duza końcówka , nie wchodzi do końca w otwór sprężarki(może końcówkę trochę obszlifowac ) , no i pasek klinowy który zamówiłem jest za krotki ?średnica kola to coś 100mm jak mierzyłem suwmiarką bo brakuje zeby założyć na napinacz, już sam nie wiem czy sprężarka jest zła czy dobra czy , waz klimy zły kupiłem , a gościu zły pasek dal . gdybym miał 100% pewności jaka to jest sprężarka to bym zamówił druga ale jak kupie 2 raz i będzie znowu wtopa co tu robić pany
-
Jaka sprężarka klimatyzacji , audi po kolizji
kupiłem 7seu16c , no i ku,,,,,a przewody nie wchodzą bo sprężarka na za male otwory w pompie , a dyzy przewód który idzie pod miska jest pod innym katem jak sprężarka , no miało być do avf 1,9 tdi avf . http://allegro.pl/audi-a4-b6-00-04r-1-9tdi-sprezarka-klimatyzacji-i6503754596.html?snapshot=MjAxNi0wOS0yNlQwNDozODoyMlo7YnV5ZXI7ODE2OWUyZDQ0MjVhMWJmNGMwYTQ2YjU1NDg4YjA4YzIzM2RmNTViYzRmNzVjNzg5NWI4NTUwZmEyYjAwZmEyMg==
-
Jaka sprężarka klimatyzacji , audi po kolizji
Wielkie Dzięki Panowie!
-
Jaka sprężarka klimatyzacji , audi po kolizji
Witam wszystkich serdecznie , mam problem ponieważ audi które zakupiłem dostało "strzała" w sprężarkę klimatyzacji i za chiny ludowe nie wiem jaki model w niej był a nie chciałbym kupić złej . Proszę o pomoc Z góry Dziękuję i Pozdrawiam Audi a4 b6 1,9 tdi AVF 2004 Nr VIN WAUZZZ8E34A189225
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć jestem z okolic Puław lubelskie. Posiadam audi a6 c6 3,0 tdi quattro 2004 r oraz audi a4 b6 1,9tdi avf 2004 s line które zamierzam zostawić na dłużej Pozdrawiam wszystkich forumowiczów ,mam nadzieje ze będę się dumnie zagłębiał w wiedzę o tym pięknym aucie .