Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka sprężarka klimatyzacji , audi po kolizji


Oo Oo Oo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie , mam problem ponieważ audi które zakupiłem dostało "strzała" w sprężarkę klimatyzacji i za chiny ludowe nie wiem jaki model w niej był a nie chciałbym kupić złej . Proszę o pomoc Z góry Dziękuję i Pozdrawiam

Audi a4 b6 1,9 tdi AVF 2004

Nr VIN WAUZZZ8E34A189225

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Desno 7SEU16C

Prawdopodobnie takiej szukasz, o takim numerze sprężarki.

Ostatnio sam wymieniałem i mechaniki mówili, że po 2003 roku takie były, i że niby ciężko dostać :P

Ale dla pewności sobie ją wyjmij i zobacz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz kod klimatyczny w kodach wyposażenia?

8Z5 czy 8Z6 lub 8Z9?

Jeśli 8Z6 (hot country) albo 8Z9 (super hot country) to sprężarka jest inna, mocniejsza - 8E0260805 S


Nie jestem jednak pewien na 100% czy diesle obowiązuje kod klimatyczny... :mysli:

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem 7seu16c :facepalm: , no i ku,,,,,a przewody nie wchodzą bo sprężarka na za male otwory w pompie :wallbash: , a dyzy przewód który idzie pod miska jest pod innym katem jak sprężarka , :thumbup1: no miało być do avf 1,9 tdi avf :sex: . http://allegro.pl/audi-a4-b6-00-04r-1-9tdi-sprezarka-klimatyzacji-i6503754596.html?snapshot=MjAxNi0wOS0yNlQwNDozODoyMlo7YnV5ZXI7ODE2OWUyZDQ0MjVhMWJmNGMwYTQ2YjU1NDg4YjA4YzIzM2RmNTViYzRmNzVjNzg5NWI4NTUwZmEyYjAwZmEyMg==

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak bylem na warsztacie spróbowałem wsadzić przewód w pompę klimatyzacji i o dziwno przewód duzy pasuje jak trzeba , Ale ten z pompy do chłodnicy klimy który zakupiłem na alledrogo juz nie bardzo, jest za duza końcówka , nie wchodzi do końca w otwór sprężarki(może końcówkę trochę obszlifowac :przebiegly:​ ) , no i pasek klinowy który zamówiłem jest za krotki ?średnica kola to coś 100mm jak mierzyłem suwmiarką bo brakuje zeby założyć na napinacz, już sam nie wiem czy sprężarka jest zła czy dobra czy , waz klimy zły kupiłem , a gościu zły pasek dal . :wallbash: gdybym miał 100% pewności jaka to jest sprężarka to bym zamówił druga ale jak kupie 2 raz i będzie znowu wtopa :zemdlal:

co tu robić pany :unknown:

Edytowane przez Oo Oo Oo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę ujutro i ci powiem jak ma być.

Edytowane przez daros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...