Treść opublikowana przez Rampage
-
Wyciek na silniku, możliwy spod głowicy?
Mógłbyś mi nieco doradzić jak należy poprawnie wykonać czyszczenie aby przypadkiem czegoś nie uszkodzić? Jedyne co mi przychodzi do głowy to użycie preparatu czyszczącego a nastepnie jakoś zmycie za pomocą wody
-
Ubywający płyn chłodniczy?
Dodam, że pomyślałem o uszczelniaczu do chłodnicy. Można zakupić taki płyn i nieco dolać? Choć wydaje mi się, że stosuje się to w awaryjnym przypadku aby np dojechać do mechanika gdy wyciek jest spory a nie aby załatać usterke i jezdzic dalej.
-
Ubywający płyn chłodniczy?
Witam serdecznie, Po przejechaniu mniej więcej 300-350km muszę dolewać mniej jak pół szklanki płynu chłodniczego. Czy to normalne? Dodatkowo od jakiegoś czasu zaistniał wyciek na silniku choć nie mam pewności czy to ma coś wspólnego. Poniżej ukazuje zdjęcie zdjęcie wycieku na silniku. Pomimo tego ukazanego wycieku nigdzie indziej nie zaobserwowałem wycieku cieczy która gdzieś by spływała. Pod autem sucho, gdy stał kilka dni w garażu.
-
Wyciek na silniku, możliwy spod głowicy?
Witam serdecznie Silnik 110KM AFN Jakiś czas temu zaobserwowałem wyciek na silniku, prawdopodobnie oleju. Poniżej ukazuje zdjęcie w którym miejscu się to znajduje. Pomimo tej wady silnik pracuje dobrze. Także co być może jest istotne to ubywa płyn z chłodnicy. Co jakiś czas muszę dolać mniej jak pół szklanki po przejechaniu około 300-350km Ważne jest dla mnie czy to sprawa poważna, czy mogę z tym jezdzić, czego ew unikać. Obawiam się kosztów naprawy, po ostatniej wizycie poszło blisko 1400zł więc nieco muszę ochłonąć.
-
Podgrzewanie fotela od strony kierowcy (nie działa)
Witam serdecznie Od zakupu pojazdu zauważyłem że podgrzewany fotel od strony kierowcy nie działa. Wybierając któryś z poziomów, na jakim ciepło powinno być odczuwalne zupełnie się nie pojawia. Jeżeli chodzi o fotel pasażera to działa jak najbardziej. Czy ktoś mógłby mi polecić, co mógłbym wykonać w celu naprawy usterki? Z góry bardzo dziękuje za pomoc. bump
-
Kontrolka od airbagu
Czyli co polecacie mi uczynić ? ;p
-
Kontrolka od airbagu
Do czyszczenia nawet się jeszcze nie zabrałem, jedynie mam WD40 ale wątpie by się nadawało ;p VAG nie podłączę, brak kabla, pozostaje jechać do jakiegoś elektryka. W zasadzie podłączenie samo do kompa koszt. 50 zł więc lepiej zakupić na alledrogo
-
Kontrolka od airbagu
Rozumiem że samo przeczyszczenie kostek może nie wystarczyć?
-
Kontrolka od airbagu
Witam serdecznie Zakupiłem jakieś 2 miesiące temu Audi A4 b5 1.9TDI 110KM r.1999 (kombiak). Od zakupu świeci kontrolka od airbagu. Chciałbym tą kwestie załatwić, dla samopoczucia wolałbym żeby nic nie było. Czytałem że należy sprawdzić kostki pod fotelami, są one jednak zaciśnięte. Pytanie jest moje, która kostka jest konkretnie od airbagu? Znajdują się tam dwie kostki w dwóch kolorach, zarówno od strony pasażera jak i kierowcy. Rozłączyłem je a następnie ponownie złączyłem, błąd jednak nie znikł. Należy zatem użyć jakiegoś środka w przypadku jeżeli są zaśniedziałe, bezpośrednio na styki w kostkach? Bardzo dziękuje z góry za pomoc!