Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podgrzewanie fotela od strony kierowcy (nie działa)


Rampage

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Od zakupu pojazdu zauważyłem że podgrzewany fotel od strony kierowcy nie działa. Wybierając któryś z poziomów, na jakim ciepło powinno być odczuwalne zupełnie się nie pojawia. Jeżeli chodzi o fotel pasażera to działa jak najbardziej. Czy ktoś mógłby mi polecić, co mógłbym wykonać w celu naprawy usterki?

Z góry bardzo dziękuje za pomoc.


bump

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź najpierw czy nie występują osbne bezpieczniki od poszczególnych foteli.

Potem sprawdź wtyczkę pod fotelem czy się nie rozłączyła, jeśli nie to podmiana przełączników.

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpiecznik jest z tego co pamiętam jeden w B5, przełączniki siadają rzadko (ale sprawdzić trzeba), a do tego często zdarza się, że przy pomiarze przejść w ścieżkach grzejnych wychodzi że jest ok- a nie działa. Podejrzewam że przeszukasz wszystko, a skończy się na zdejmowaniu tapicerki z fotela.

W moim przypadku wszystko teoretycznie było całe, ale kable łączące poszczególne części mat były poprzepalane w środku (przejście było, ale większego prądu jak przy grzaniu już nie były w stanie przenieść). Wymieniłem wszystkie te połączenia w siedzisku- problem znikł, ale na wszelki wypadek zrobiłem od razu to samo w oparciu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...