Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rampage

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rampage

  1. Mógłbyś mi nieco doradzić jak należy poprawnie wykonać czyszczenie aby przypadkiem czegoś nie uszkodzić? Jedyne co mi przychodzi do głowy to użycie preparatu czyszczącego a nastepnie jakoś zmycie za pomocą wody
  2. Dodam, że pomyślałem o uszczelniaczu do chłodnicy. Można zakupić taki płyn i nieco dolać? Choć wydaje mi się, że stosuje się to w awaryjnym przypadku aby np dojechać do mechanika gdy wyciek jest spory a nie aby załatać usterke i jezdzic dalej.
  3. Witam serdecznie, Po przejechaniu mniej więcej 300-350km muszę dolewać mniej jak pół szklanki płynu chłodniczego. Czy to normalne? Dodatkowo od jakiegoś czasu zaistniał wyciek na silniku choć nie mam pewności czy to ma coś wspólnego. Poniżej ukazuje zdjęcie zdjęcie wycieku na silniku. Pomimo tego ukazanego wycieku nigdzie indziej nie zaobserwowałem wycieku cieczy która gdzieś by spływała. Pod autem sucho, gdy stał kilka dni w garażu.
  4. Witam serdecznie Silnik 110KM AFN Jakiś czas temu zaobserwowałem wyciek na silniku, prawdopodobnie oleju. Poniżej ukazuje zdjęcie w którym miejscu się to znajduje. Pomimo tej wady silnik pracuje dobrze. Także co być może jest istotne to ubywa płyn z chłodnicy. Co jakiś czas muszę dolać mniej jak pół szklanki po przejechaniu około 300-350km Ważne jest dla mnie czy to sprawa poważna, czy mogę z tym jezdzić, czego ew unikać. Obawiam się kosztów naprawy, po ostatniej wizycie poszło blisko 1400zł więc nieco muszę ochłonąć.
  5. Witam serdecznie Od zakupu pojazdu zauważyłem że podgrzewany fotel od strony kierowcy nie działa. Wybierając któryś z poziomów, na jakim ciepło powinno być odczuwalne zupełnie się nie pojawia. Jeżeli chodzi o fotel pasażera to działa jak najbardziej. Czy ktoś mógłby mi polecić, co mógłbym wykonać w celu naprawy usterki? Z góry bardzo dziękuje za pomoc. bump
  6. Rampage odpowiedział(a) na Rampage temat w Audi A4 B5
    Czyli co polecacie mi uczynić ? ;p
  7. Rampage odpowiedział(a) na Rampage temat w Audi A4 B5
    Do czyszczenia nawet się jeszcze nie zabrałem, jedynie mam WD40 ale wątpie by się nadawało ;p VAG nie podłączę, brak kabla, pozostaje jechać do jakiegoś elektryka. W zasadzie podłączenie samo do kompa koszt. 50 zł więc lepiej zakupić na alledrogo
  8. Rampage odpowiedział(a) na Rampage temat w Audi A4 B5
    Rozumiem że samo przeczyszczenie kostek może nie wystarczyć?
  9. Rampage opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam serdecznie Zakupiłem jakieś 2 miesiące temu Audi A4 b5 1.9TDI 110KM r.1999 (kombiak). Od zakupu świeci kontrolka od airbagu. Chciałbym tą kwestie załatwić, dla samopoczucia wolałbym żeby nic nie było. Czytałem że należy sprawdzić kostki pod fotelami, są one jednak zaciśnięte. Pytanie jest moje, która kostka jest konkretnie od airbagu? Znajdują się tam dwie kostki w dwóch kolorach, zarówno od strony pasażera jak i kierowcy. Rozłączyłem je a następnie ponownie złączyłem, błąd jednak nie znikł. Należy zatem użyć jakiegoś środka w przypadku jeżeli są zaśniedziałe, bezpośrednio na styki w kostkach? Bardzo dziękuje z góry za pomoc!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.