Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tomek1_2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tomek1_2

  1. Tomek1_2 odpowiedział(a) na Tomek1_2 temat w Audi A4 B5
    Komputer nie pokazuje żadnych błędów
  2. Tomek1_2 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Czy może ktoś mi powiedzieć dlaczego tak się dzieje ze przy odpaleniu miga ABS i wykrzyknik? VID_20200331_195451.mp4
  3. Tomek1_2 opublikował(a) temat w 1.8T
    Mam problem z moją Audi A4 b5 1.8t jak gwałtownie przyspieszam to bardzo szarpie po podpienciu komputera wyskakuje błąd 00544 co to za błąd?
  4. Tomek1_2 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam mam problem ze swoją Audi A4 b5 1.8t AEB po wymianie turbiny na hybryde przez jakiś czas samochód chodził dobrze a teraz zaczął mi szarpać podczas gwałtownego przyspieszania dodam że świece są nowe cewki są dobre zawór dv i n75 też jest dobry przepływka też jest dobra ktoś może miał taki przypadek u siebie i mógłby coś doradzić dlaczego tak szarpie dodam jeszcze że po odłączenie kostki od przepływki samochód jeździ normalnie i przy gwałtownym przyspieszania już nie szarpie
  5. Tomek1_2 odpowiedział(a) na Tomek1_2 temat w Audi A4 B5
    Ma ktoś do niego jakiś namiar żeby się skontaktować z nim?
  6. Tomek1_2 odpowiedział(a) na Tomek1_2 temat w Audi A4 B5
    Czy polecacie tego Darka z poniatowej dobrze robi chipy?
  7. Tomek1_2 odpowiedział(a) na Tomek1_2 temat w Audi A4 B5
    Słyszałem że kiedyś robił to gościo z poniatowej teraz musiałbym się skontaktować z nim czy jeszcze robi AEB
  8. Tomek1_2 odpowiedział(a) na Tomek1_2 temat w Audi A4 B5
    Myślę że silnik kondycyjnie jest dobry bo w tamtym roku przeszedł remont sprzęgło też wymieniłem i turbin też regenerowalem dlatego wolałem się tu dowiedzieć jak jest z tym chipem bo trochę bylby mi szkoda jakbym przez niego silnik miał popsuć
  9. Tomek1_2 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Mam pytania dotyczące chipa w A4 b5 1.8t AEB czy po chipie są jakieś problemy z motorem bo rozmawiałem w jednym zakładzie i powiedziano mi że motory siadają i że kolektory wydechowe pękają od wysokiej temperatury w takich samochodach i teraz zastanawiam się czy chipowac swój samochód czy dać sobie spokój z chipem
  10. Tomek1_2 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Mam problem z kierunkami po włączeniu lewego kierunkowskazu migaja 2 strony jak na światłach awaryjnych po włączeniu prawego kierunku wszystko jest ok podmieniłem włącznik od świateł awaryjnych i nadal jest to samo
  11. Tomek1_2 odpowiedział(a) na Tomek1_2 temat w 1.8T
    Dzięki wielkie za pomoc wieczorem będę sprawdzał czy rzeczywiście jest w icku olej i czy jest jakiś luz na wirniku
  12. Tomek1_2 odpowiedział(a) na Tomek1_2 temat w 1.8T
    A jak moge sprawdzić czy puszcza turbo? Moge to jakos w domu sam sprawdzic czy pod kompa musze sie podpiac?
  13. Tomek1_2 opublikował(a) temat w 1.8T
    Jestem świeżo po remoncie silnika wymieniłem pierścienie na nowe i była robiona głowica prawdopodobnie wczesniej staneły uszczelniacze zaworowe brał olej i bardzo dymił czuć było olej teraz po remoncie przejechałem ponad 800km i cały czas kopci w czasie jazdy nie widac tego jedynie jak sie samochod juz troche rozgrzeje i np stane na swiatłach wtedy zaczyna puszczac dym i smierdzi olejem. W czym moze byc problem i co moze byc przyczyna takiego dymienia?
  14. Tomek1_2 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam mam pytanie czy taki intercooler http://allegro.pl/intercooler-audi-a4-b5-1-8t-98-01-tuning-sport-gda-i7258580880.html podejdzie do audicy bez zadnych wiekszych przerobek
  15. Tomek1_2 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam mam plan zrobić podgrzewane fotele w swojej Audi co sądzicie o takich matach grzewczych http://allegro.pl/maty-grzewcze-mata-grzewcza-pod-tapicerke-komplet-i7013675507.html#thumb/6
  16. Tomek1_2 odpowiedział(a) na Tomek1_2 temat w 1.8T
    Byla okazja to kupilem takiego jeszcze w planie jest chipowanie a co jeszcze moge zrobic zeby wyciagnac z niego ponad 200km?
  17. Tomek1_2 odpowiedział(a) na Tomek1_2 temat w 1.8T
    Dzięki booolek ja też już jestem po swapie z adr na aeb no trochę gratow jeszcze musiałem dokupić
  18. Tomek1_2 opublikował(a) temat w 1.8T
    Siema mam mały problem w swoim samochodzie mianowicie mam silnik 1.8T AEB i w czasie jazdy na każdym biegu początkowo czuć jak samochód wgniata w fotel A później jak wcisne gaz w podłogę czuć jak go szarpie chciałem podkreślić ze nie zawsze to się dzieje czasami jest tak że do 3biegu ładnie idzie a później traci moc i szarpie
  19. Tomek1_2 opublikował(a) temat w 1.8
    Witam szykuje sie do swapa z mojego 1.8 ADR na 1.8t AEB tylko ten silnik pochodzi z passata b5 i mam pytanie bo w swojej audicy mam immo w zegarach to czy po przelozeniu silnika z passata wraz z komputerem czy samochod normalnie bedzie odpalal. Czy nie bedzie zadnego problemu z immo?
  20. Tomek1_2 odpowiedział(a) na Tomek1_2 temat w 1.8T
    po przekladce oraz podniesieniu mocy jest duza frajda z jazdy a mam okazje kupic cala bude za smieszne pieniadze i sam moge sobie przelozyc silnik tylko to bedzie moj pierwszy swap i nie wiem dokladnie czy oprocz wyzej wymienionych rzeczy cos jeszcze trzeba przekladac
  21. Tomek1_2 odpowiedział(a) na Tomek1_2 temat w 1.8T
    a przy przekladce na apu anb czy na awt oprocz silnika,dolotu, wiazki,kompa oraz imo bedzie jeszcze cos potrzebne?
  22. Tomek1_2 odpowiedział(a) na Tomek1_2 temat w 1.8T
    a czym np. AEB rozni sie od tych silnikow bo moc maja chyba taka sama
  23. Tomek1_2 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam mam plan zrobic swapa z 1.8 ADR na 1.8T jaki wybrac kod silnika zeby był dobry do dalszej modyfikacji mocy?
  24. Tomek1_2 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam mam male pytanie czy po założeniu takich poduszek http://allegro.pl/meyle-poduszka-amortyzatora-tyl-audi-a4-b5-gorna-i5961907196.html http://allegro.pl/meyle-poduszka-amortyzatora-tyl-dolna-audi-a4-b5-i5961928241.html na tylne sprezyny samochod cos sie podniesie na zawieszeniu?
  25. Ja mam 17 9J i zalozylem 225/45 idealnie pasuja a co do jazdy dobrze trzyma sie drogi tylko czuc nierownosci na drodze i spalanie tez wzroslo wiec poleciłbym Ci zalozyc 225 lub 215 przy takiej szerokosci felgi ladnie by wygladalo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.