Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chip w 1.8t AEB


Tomek1_2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytania dotyczące chipa w A4 b5 1.8t AEB czy po chipie są jakieś problemy z motorem bo rozmawiałem w jednym zakładzie i powiedziano mi że motory siadają i że kolektory wydechowe pękają od wysokiej temperatury w takich samochodach i teraz zastanawiam się czy chipowac swój samochód czy dać sobie spokój z chipem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień zakład , kolektory i turbo ( gorąca strona ) pękają nawet na serii. Mod zrobiony z głową nie zaszkodzi dla motoru. Podstawa to diagnostyka przed i po jak i logi przed i po plus ewentualny pomiar. Trzeba pamiętać o tym że program nie jest lekarstwem na brak mocy w serii.

Edytowane przez Tom A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Tom A4 napisał:

Zmień zakład , kolektory i turbo ( gorąca strona ) pękają nawet na serii. Mod zrobiony z głową nie zaszkodzi dla motoru. Podstawa to diagnostyka przed i po jak i logi przed i po plus ewentualny pomiar. Trzeba pamiętać o tym że program nie jest lekarstwem na brak mocy w serii.

Myślę że silnik kondycyjnie jest dobry bo w tamtym roku przeszedł remont sprzęgło też wymieniłem i turbin też regenerowalem dlatego wolałem się tu dowiedzieć jak jest z tym chipem bo trochę bylby mi szkoda jakbym przez niego silnik miał popsuć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, przem8 napisał:

A masz kogoś kto podejmie się grzebania w aeb? Już mało kto chce się bawić w lutowanie kości itp.

Słyszałem że kiedyś robił to gościo z poniatowej teraz musiałbym się skontaktować z nim czy jeszcze robi AEB 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...