-
Migajacy wykrzyknik
Komputer nie pokazuje żadnych błędów
-
Tomek1_2 obserwuje zawartość Migajacy wykrzyknik
-
Migajacy wykrzyknik
Czy może ktoś mi powiedzieć dlaczego tak się dzieje ze przy odpaleniu miga ABS i wykrzyknik? VID_20200331_195451.mp4
-
1.8t aeb szarpie
Mam problem z moją Audi A4 b5 1.8t jak gwałtownie przyspieszam to bardzo szarpie po podpienciu komputera wyskakuje błąd 00544 co to za błąd?
-
Szarpanie 1.8t AEB
Witam mam problem ze swoją Audi A4 b5 1.8t AEB po wymianie turbiny na hybryde przez jakiś czas samochód chodził dobrze a teraz zaczął mi szarpać podczas gwałtownego przyspieszania dodam że świece są nowe cewki są dobre zawór dv i n75 też jest dobry przepływka też jest dobra ktoś może miał taki przypadek u siebie i mógłby coś doradzić dlaczego tak szarpie dodam jeszcze że po odłączenie kostki od przepływki samochód jeździ normalnie i przy gwałtownym przyspieszania już nie szarpie
-
Chip w 1.8t AEB
Ma ktoś do niego jakiś namiar żeby się skontaktować z nim?
-
Chip w 1.8t AEB
Czy polecacie tego Darka z poniatowej dobrze robi chipy?
-
Chip w 1.8t AEB
Słyszałem że kiedyś robił to gościo z poniatowej teraz musiałbym się skontaktować z nim czy jeszcze robi AEB
-
Chip w 1.8t AEB
Myślę że silnik kondycyjnie jest dobry bo w tamtym roku przeszedł remont sprzęgło też wymieniłem i turbin też regenerowalem dlatego wolałem się tu dowiedzieć jak jest z tym chipem bo trochę bylby mi szkoda jakbym przez niego silnik miał popsuć
-
Chip w 1.8t AEB
Mam pytania dotyczące chipa w A4 b5 1.8t AEB czy po chipie są jakieś problemy z motorem bo rozmawiałem w jednym zakładzie i powiedziano mi że motory siadają i że kolektory wydechowe pękają od wysokiej temperatury w takich samochodach i teraz zastanawiam się czy chipowac swój samochód czy dać sobie spokój z chipem
-
Kierunkowskazy
Mam problem z kierunkami po włączeniu lewego kierunkowskazu migaja 2 strony jak na światłach awaryjnych po włączeniu prawego kierunku wszystko jest ok podmieniłem włącznik od świateł awaryjnych i nadal jest to samo
-
Dymienie 1.8t
Dzięki wielkie za pomoc wieczorem będę sprawdzał czy rzeczywiście jest w icku olej i czy jest jakiś luz na wirniku
-
Dymienie 1.8t
A jak moge sprawdzić czy puszcza turbo? Moge to jakos w domu sam sprawdzic czy pod kompa musze sie podpiac?
-
Dymienie 1.8t
Jestem świeżo po remoncie silnika wymieniłem pierścienie na nowe i była robiona głowica prawdopodobnie wczesniej staneły uszczelniacze zaworowe brał olej i bardzo dymił czuć było olej teraz po remoncie przejechałem ponad 800km i cały czas kopci w czasie jazdy nie widac tego jedynie jak sie samochod juz troche rozgrzeje i np stane na swiatłach wtedy zaczyna puszczac dym i smierdzi olejem. W czym moze byc problem i co moze byc przyczyna takiego dymienia?
-
Intercooler 1.8t AEB
Witam mam pytanie czy taki intercooler http://allegro.pl/intercooler-audi-a4-b5-1-8t-98-01-tuning-sport-gda-i7258580880.html podejdzie do audicy bez zadnych wiekszych przerobek
-
Podgrzewane fotele
Witam mam plan zrobić podgrzewane fotele w swojej Audi co sądzicie o takich matach grzewczych http://allegro.pl/maty-grzewcze-mata-grzewcza-pod-tapicerke-komplet-i7013675507.html#thumb/6
Tomek1_2
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta