Witam. W mojej nowej audi jest taki patent, wsiadam rano, odpalam samochód i gaśnie, za 2 razem próbuje i wskakuje na obroty i chodzi czasami za 3 razem. Później Juz jak pojeźdZe, to cały dzień dobrze odpala ten problem jest gdy przestoji noc. Od czego zacząć naprawę a i samochód nie pokazuje temp. Wogole ale jak stoi długo samochód na chodzie w miejscu to podskoczy do 40-60temp.oto linkhttps://m.youtube.com/watch?v=eB3DLKgQPCQ
Ok dzięki wielke panowie za pomoc wezmę pionera kupie bo mam na oku a w plusa nie bd pakować bo bd musiał i tak przerobić na USB wiec lepiej Odrazu wstawić pionera i problem z głowy będzie. Wiec jeeszcze raz wielke dzięki i pozdrawiam.
Mam kod do tego radia. Bo chciałem kupić adapter i z usb słuchać ale właśnie nie wiem co robić bo mogę pioner radio za 230 kupić i co lepiej te zostawić i zrobić?
Wiem, dziś już zobaczyłem jest całkowicie zablokowane, wpisałem kilka razy kod i chyba źle bo słabo było widać. Co polecacie panowie z tym zrobić, nowe radio kupić?
Witam. Zakupiłem ostatnio audi, i mam problem z radiem ciężko by mi to było opisać, więc nagrałem i wstawiłem na yt. Proszę was o podpowiedz, co to może być pierwszy raz spotkałem sie z tym. Oto link;
Warmińsko-Mazurskie. Witam serdecznie wszystkich. Nazywam się Kamil, i poruszam się audi a4 b5 1.6 benzynka 2000r po lifcie, nie dawno kupiona;) Pozdrawiam.