Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomek899

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomek899

  1. tomek899 odpowiedział(a) na tomek899 temat w Audi A4 B6/B7
    w przyszlym tygodniu jade do mechanika, wiec zobacze a to ze takie zardzewiale to kwestia estetyczna czy moze sie rozleciec?:)
  2. poszukuje dobrego mechanika od audi - usuniecie wycieku(albo skrzynia albo silnik)
  3. tomek899 odpowiedział(a) na tomek899 temat w 1.8T
    nie mam warunkow na sprawdzanie samemu:( a ile kosztuje naprawienie tego mniejwiecej
  4. tomek899 odpowiedział(a) na tomek899 temat w 1.8T
    Teraz zobaczyłem i leci też w otwór na osłonie (z tyłu), czy to dwa wycieki, czy ten sam ?
  5. tomek899 odpowiedział(a) na tomek899 temat w 1.8T
    a jak sie sprawdza poziom oleju w skrzyni ? uszczelke miałem wymieniana, ale mozliwe ze cos zle ja zalozyli
  6. ok dziękuję
  7. a to jest zwykła blenda czy sline ? i czy da sie ja wymienic nie majac kanału ? masz moze zdjecie zwyklej i sline ?
  8. tomek899 odpowiedział(a) na tomek899 temat w Audi A4 B6/B7
    myslalem ze to ze skrzyni. turbo mialem regenerowane ile moze wynosic naprawa tego ? a ten przegub macie taki zardzewialy?
  9. tomek899 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, zauważyłem krople oleju, skad to moze kapac ? aa i to cos tez takie macie zardzewiałe ?:)
  10. dokladka tylnego zderzaka
  11. chce wymiec zwykla blende na blende s-line i mam pytanie, trzeba zdejmowac zderzak? czy obejdzie sie bez tego ?
  12. Witam Na co zamontowac lotke sline na klape ? b7 avant. kupiłem takie cos TESA TAŚMA MONTAŻOWA ULTRA STRONG 19MM X 5M Da rade ? I to sie przykleja na szybe czy jak ? Kolejne pytanie o blende. Czy da sie wyciagnac i zalozyc blende sline bez zdejmowania zderzaka ?
  13. to dobrze:) bo juz myslalem ze malo oleju albo cos bo cos mi sie skrzynia poci
  14. Mam pytanko, też tak macie że jak zmieniacie biegi bez włączania silnika to słyszycie odgłos zmieniania biegów ? podczas jazdy nie słysze tego
  15. tomek899 odpowiedział(a) na tomek899 temat w 1.8T
    duzo rozbierania?
  16. tomek899 odpowiedział(a) na tomek899 temat w 1.8T
    Jaki może być koszt usunięcia wycieku ?
  17. tomek899 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam Dzisiaj zauważyłem pare kropel oleju na podłodze w garażu. skąd to może lecieć(jest to poza osłona silnika). zrobiłem zdjęcia od strony pasażera
  18. Jakie powinno być cisnienie w cylindrach w 1.8 t bfb ?
  19. czytam dokładnie, ale słyszałem ze te wtryski i reduktor co ktos tam podal nie sa za bardzo. duzo slyszalem o hana, barakuda ze sa dobre, dlatego pytam, nigdy nie mialem gazu dlatego sie dopytuje
  20. a jakie polecacie wtryski, reduktory itd? bo sterownik to chyba stag Qbox
  21. tak to by było dobrze:) poleccie jakies graty - dobre graty do instalacji i ile mam szykować kasiorki ile Ci pali gazu? tyle samo co benzyny czy wiecej ? aa i na komputerze pokładowym pokazuje spalanie gazu ?
  22. nie smierdzi olejem, lpg nie mam, patrzyłem teraz to w rurze wydechowej nie ma wody, rura jest czysciutka
  23. Gdzies czytałem ze ludziom sie przelacza przy temp + 10 po pokonaniu 400-600 metrow, a przy minuusowych do 1-2 km

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.