Treść opublikowana przez tomek899
-
Czy zakładać gaz ?? 1.8t bfb
kurcze pisałem z brata konta:) ja mam 1.8t, czyli jak ustawi np 35 stopni to po jakim czasie sie przelaczy ? tak, jakbym zakładał gaz to tam, poczytałem troche
-
Czy zakładać gaz ?? 1.8t bfb
Witam Mam pytanie. Czy opłaca mi się zakładać gaz do samochodu ? Rocznie robie ok 10 tys km. Pokonuje raczej małe dystanse. Odnosnie gazu mam pytanie, czy podczas spalania gazu spala tez benzyne ? Po jakim czasie przelacza sie na gaz ? po przekroczeniu 90 stopni ? I ostatnie pytanie jaką instalacje gazową polecacie - chodzi mi o dobrą, nie oszczędzam na takich rzeczach i kogo polecacie w świętokrzyskim do instalacji, żeby wszystko pochował żeby nie było widać pod maską.
-
Po dodaniu gazu leci biały dym
Witam. Jadąc i dodając gazu w szybie wstecznej widze troche białego dymu z wydechu, czy to jest normalne przy niskich temperaturach ?
-
Dobry mechanik od S4 B7 ze swietokrzyskiego
Poszukuje dobrego mechanika ze swietokrzyskiego ew okolic ktory zna sie bardzo dobrze na silnikach bbk, chodzi mi o to zeby sprawdzil czy trzeba wymieniac lancuch, zeby obejrzal ogolnie silnik i zeby go uszczelnil bo skas leci olej
-
Wentylator - kiedy wam się załącza?
Witam Wentylator załącza wam się przy uruchomieniu silnika czy kiedy? Ja jak odpalam to stoją dwa, nic się nie kręci.Wiec nie wiem czy tak powinno być czy nie (1.8T BFB)
-
Mały wyciek oleju
niestety nie mam kanału, musze liczyć na uczciwość mechaników... jak zdjąłem górna osłone to nie widać żadnych wycieków
-
Odma - co i jak?
a jak sie dostac do tej odmy ? jak ja wyczyscic ?
-
Wentylator klimatyzacji - kiedy się załącza
Jak odpale to oba stoją w miejscu podczas jazdy temperatura nie przekracza 90 stopni
-
Dmucha po odkreceniu korka oleju 1.8t
w b7 jest ten korek w takim dołku i tam sobie tanczy:)
-
Mały wyciek oleju
Mam mały wyciek oleju, mechanik wymienił uszczelke pod klawiatura, ale czasem pare kropel spadnie na osłone. Mówił żebym przy nastepnej wymianie oleju wymienił uszczelke pod korkiem bo przecieka, czy przez to moze kapac? Z czego jeszcze może kapac taka ilosc ze to zauwaze? Turbina wymieniona więc z niej nie leci
-
Wentylator klimatyzacji - kiedy się załącza
Witam Kiedy się załącza wentylator klimatyzacji ? Jak odpalam samochód to oba stoją (klima włączona)
-
Dmucha po odkreceniu korka oleju 1.8t
Witam Ostatnio zauważyłem że jak odkręce korek oleju to leci z niego powietrze ( z bagnetu nie bo sprawdzałem ) Czy to jest normalne ?
-
Białe kierunki
to gdzie mozna kupic taka? i trzeba lampe rozklejac tak?
-
wymiana skrajnego czujnika przód b7
witam. czy trzeba sciagac zderzak zeby wymienic przedni skrajny czujnik (b7) a jak nie trzeba, to jak najprosciej go wymienic
-
Listwa bagaznika b7 sedan, a kombi
Witam Czy listwa bagażnika w b7 jest taka sama w sedanie jak i w kombi ? potrzebuje taka listwe do sedana, bo urwał mi się zaczep, o taka listwe chodzi (http://allegro.pl/listwa-progowa-bagaznika-audi-a4-b7-i6505621427.html) I jeszcze jedno pytanie, jak ją wymontowac ?
-
Ile wam bierze oleju ? 163km
Ile wam bierze oleju? B6/7 1.8t 163km?
-
Białe kierunki
Witam. Chciałbym mieć białe kierunki w lampie przedniej(tak jak to jest w modelu po roku 2007) Czy trzeba wymieniać całe lampy czy wystarczy żarówka, oprawka czy jak ?
-
Problem z S4 4.2 BBK
Ile płaciłeś za części i robote ?
-
Mocowanie listw i lotki s-line do zwykłej b7
a te listwy ktore sa wewnatrz na progach z napisem s line to jak mocowac?
-
Mocowanie listw i lotki s-line do zwykłej b7
chodzi o takie listwy drzwiowe http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-01-08r-listwy-drzwi-dol-s-line-ly7w-i6597658724.html
-
Mocowanie listw i lotki s-line do zwykłej b7
a jak przy lotce jest 3 światło ? np jak tu http://allegro.pl/lotka-klapy-tyl-audi-a4-b6-b7-s-line-avant-lz9y-i6584514343.html#thumb/1 i te bolce co widać trzeba usunac tak? a te śrubki przy listwach to gdzie one się znajduja? ori też przykrecic w to samo miejsce czy na klej ?
-
Zwykłe lampy w audi b7 - jakie żarówki?
czyli mijania i drogowe sa h7 tak ? chce zeby bylo jasniejsze swiatlo bo jest zolta poswiata, a to mnie troche denerwuje
-
Mocowanie listw i lotki s-line do zwykłej b7
Witam Jak zamontować progi drzwiowe s-line? Te zwykłe się zdejmuję czy na nie się zakłada? jak się zdejmuje to jak? I ja najlepiej przymocować ? To samo pytanie z lotka, czy trzeba zdejmować tą "małą lotke" ze światłem stopu czy na to się nakłada. Widziałem że niektóre lotki s line sa ze swiatłem stopu, wiec jak to wtedy rozwiazac ?
-
Zwykłe lampy w audi b7 - jakie żarówki?
Witam Jakie są światła mijania w audi b7 ? h4 ? bo jak czytam to piszą że d1s a to ksenony, a ja mam zwykłe. Bo długie to pewnie H7 Chciałbym zmienić na jakąs białą barwę światła mijania, jakie polecacie ? Czy trudno jest wymienic żarówki ?
-
Kierownica i pedał hamulca drży przy hamowaniu
Witam Jak hamuje z dużej prędkości to drzy mi kierownica i troche pedał hamulca Tarcze i klocki wymieniałem ok 5 tys temu ATE Co to może być ?