Treść opublikowana przez tomek899
-
Szybko znikajace kreski gazu w przelaczniku qbox
a gdzie się to sprawdza? cos trzeba odkrecis czy jak ? mam butle GZWM
-
Szybko znikajace kreski gazu w przelaczniku qbox
witam, mam od dwoch dni gaz w aucie qboxa baracudy 120 acr 250, samochod moc fabryczna 163km. po przejechaniu 230 km, zrobila sie jedna kreska na tym przelaczniku. mam pytanie, czy tak duzo mi pali, czy tak poprostu jest? mialem zatankowane do pelna, butla 65litrow tak poza tym ile wam pali gazu?
-
Silnik się trzęsie i głośniej chodzi
Witam. Od paru dni mam instalację gazową stag qbox , barracuda 115 i acr 01 250. Zauważyłem że silnik zaczął głośniej chodzić i się trzęsie. Podczas jazdy wszystko OK. Czy to jest normalne ? Acha czasem na postoju coś "cyka" - co to moze byc
-
Barracuda 115 cz bedzie OK ?
hmm nie wiem, a jak lepiej ?
-
Ile u was trwał montaż gazu ?
Ile u was trwał montaż gazu ?
-
Barracuda 115 cz bedzie OK ?
Witam.Gazownik zaproponował wtryski barracude 115 (Do 163 bfb) bo mowil ze nie ma sensu ładowac baracudy 130 jak nie bede zwiekszał mocy wiekszej niz 190km. reduktor jaki czerwony, sterownik qbox. czy moze byc ?
-
Ile bierze wam oleju na 1000km ?
Ile bierze wam oleju na 1000km ? Przy jakiej jezdzie ? Ja zauwazyłem ze na 1000 km bierze ok 100ml.
-
radio concert iii - FM AS nie wyszukuje stacji
Witam Co się moglo stac ze nie dzialaja mi zapisane stacje radiowe ? jest np radio zet i u gory pisze FM AS Po ponownym wyszukaniu nie znajduje, tylko miejscowe. Znajduje tylko dwie miejscowe stacje Moze ma ktos instrukcje ? albo wie jak to naprawic
-
"strzelajacy" zamek tylnej klapy avant
nagrałem filmik ale zajmuje 29 mb wiec tutaj nie wejdzie, jest tak jak napisał poprzednij, jak dłuzej przytrzymam przycisk otwierania to tak strzela jak z kałasza:)
-
"strzelajacy" zamek tylnej klapy avant
ciekawe czemu sie tak dzieje i jak to naprawic
-
"strzelajacy" zamek tylnej klapy avant
hmm no nie ma takiego dzwieku jednego pstryczka że klapa się otwiera jak naciskam przycisk otwierania w klapie, tylko takie ciagle "{strzelanie" nie wiem jak to nazwac, probowałem smarowac ale nic z tego
-
"strzelajacy" zamek tylnej klapy avant
witam. ostatnio jak otwierałem klape(avant) usłyszałem strzelajacy dzwięk z zamka. Czy to moze oznaczac ze zamek niebawem do wymiany czy jak? czy moze tez tak macie ? wszystko sie otwiera i zamyka ok. Moze wiecie jak to naprawic zeby nie "strzelal"
-
Zdjęcie lpg pod maska
to trzeba go wozić i za każdym razem dokrecac ? troche lipnie rozwiazanie, moze ktos ma juz wkrecony ?
-
Zdjęcie lpg pod maska
witam, mozecie pokazac zdjecie lpg pod maska 1.8t bfb? czy przewody sa schowane pod pokrywa czy na wierzchu? barracudy bede mial jakies 130, ac ro1 do 250 qboxa acha i czy ta przejsciowke do gazu macie juz wbudowana czy musicie dokrecac ?
-
Kapie olej....
z góry chyba tylko z tych dwoch uszczelek moze leciec nie? czyli z pod napinacza i z pod pokrywy. Czy jeszcze z czegos ?
-
Jakie macie przebiegi w swoich 1.8t ?
Jakie macie przebiegi w swoich 1.8t ?
-
Kapie olej....
ciekawe czy w BFB jest tak samo
-
Kapie olej....
ile Ci zajeła wymiana uszczelki pod napinaczem ? bo jak sie pytałem mechanika to mowil ze trzeba rozebrac caly przod, chyba bede musial jechac do innego
-
Kapie olej....
a Ty wymieniales ta uszczelke pod napinaczem ? zdejmowali Ci caly przod czy jakos od gory ?
-
Kapie olej....
wlasnie uszczelke mialem wymieniana i nadal jest delikatnie mokro, zastanawiam sie nad uszczelka pod napinaczem, bo innej opcji chyba juz nie ma. Odma wyczyszczona i jakies uszczeleczki tez przy niej wymieniane
-
Wymiana uszczelki pod napinaczem - ile
Wymieniona uszczelka pod klawiatura, ale jak wkladam reke z tylu silnika to jest delikatnie mokro. Pytałem się jeszcze raz bo mi powiedzieli ok 600 zł, może ktos jeszcze wymieniał
-
Wymiana uszczelki pod napinaczem - ile
jak tam nie ma za bardzo dojscia zeby zobaczyc czy kapie spod uszczelki napinacza? od góry mozna zobaczyć ? robił to może ktoś ? ile płaciliscie za robote? wyjmowali cały przod ?
-
LPG i dowód rejestracyjny
Bede zakładał gaz, a wiem że musi być wbity w dowód, więc kiedy to zrobić ???
-
Wymiana uszczelki pod napinaczem - ile
To mi powiedzieli ok 600 zł bo mowili ze trzeba caly przod sciagac, walki rozpinac itd, a mowili ze tak nie zobacza czy z niego cieknie. w ktorym miejscu to sprawdzic, mozesz fotke zrobic ?
-
Wymiana uszczelki pod napinaczem - ile
Ile płaciliscie za wymiane uszczelki pod napinaczem? Jak można sprawdzić czy to jest uszkodzone ?