Treść opublikowana przez tomek899
-
Nie gaśnie lampka w schowku
Witam Ostatnio miałem problemy z rozładowujacym sie akumulatorem i zobaczyłem ze nie gasnie lampka w schowku pasazera. Jest od tego jakis bezpiecznik ? Jak wyjac tą lampke ? Jak to naprawić ?
-
Akumulator sam się rozładowuje
ale w tak szybkim tempie ? znajomy ma a6, jezdzi raz na 2 tygodnie i odpala ze strzała
-
Akumulator sam się rozładowuje
Napiecie po właczeniu swiateł mijania i radia ok 14, jak wlacze klime spada do ok 13,8
-
Akumulator sam się rozładowuje
Witam Mam problem z akumulatorem lub... no własnie. Akumulator ma 8 miesięcy centra futura 64 i juz 3 czy 4 razy musiałem go ładowac. Pare dni temu naładowałem do końca było 12,77, dziś sprawdzając jest 12,17. Samochód praktycznie nie był jezdzony, moze przejechał 10 km. Co to może być ? Chyba to nie jest normalne
-
"strzelanie" zamka klapy tylnej audi a4 B7 avant
to samo mam, gdzies czytale ze ludzie wymieniali amortyzator tylnej klapy na automatyczny i przetało strzelac, ale dla mnie to dziwne rozwiazaliscie problem ? ps. dziś zauwazyłem ze jak naładowałem akumulator to strzela jakby mniej albo przypadek:) bo w sumie co ma jednego z drugim wspolnego, ale sprawdzcie to. aaa i co ok 2 miesiace musze ładowac aku, a mam nowy, nie wiem co jest
-
Kabel bezposrednio od alternatora do aku
witam chce załozyc sobie kabel bezposrednio od alternatora do akumulatora. Czy to jest bezpieczne? Samochod sie nie spali ?:) Słyszałem ze sporo osób to robi bo wtedy jest wyzsze ładowanie Jakie macie opinie ?
-
Akumulator - pomiary - jaka porada ?
mam rejestrator wpiety w zapalniczke, ale nie ładuje, tylko zielona dioda się swieci
-
Akumulator - pomiary - jaka porada ?
Witam Pisałem wcześniej ze mam problem z akumulatorem, aku pół roczny i niestety samochód nie odpalił, gość od akumulatorów powiedział ze regulator napiecia - wymieniony - ale nadal napiecie spada i tak, zapisywałem od paru dni Wyniki po całonocnym postoju w garażu (samochod robił krotkie odcinki po miescie) I tak po naładowaniu 1 pomiar na sucho 2 pomiar po włączeniu silnika, zapaleniu świateł i radia 1 dzien 12.95 14.00 2 dzien 12.42 13.86 3 dzien 12.32 13.88 4 dzien 12.34 13.87 5 dzien 12.27 13.88 6 dzien 12.17 13.75 7 dzien 12.23 13.85 8 dzien 12.14 13.84 9 dzien 12.11 13.84 Co obstawiacie ?
-
Nowy akumulator się rozładował
obecnie wawa, ale dzięki za pomoc
-
Nowy akumulator się rozładował
wczoraj wieczorem sprawdzałem na zimnym akumulator pokazywał 12,4, dziś rano pokazuje 12,1 jak go odpaliłem, włączyłem swiatła pokazywało ok 13,9, wyłączyłem go, akumulator pokazuje juz 12,2 (regulator wymieniony ) głupieje powoli aaa wczoraj po jezdzie na odpalonym pokazywał 13,4 na włączonych światłach
-
Nowy akumulator się rozładował
nie
-
Nowy akumulator się rozładował
regulator wymieniony
-
Nowy akumulator się rozładował
To jest ciekawe ze jak jest włączony rano to pokazuje ok 13,8-13.9, (na właczonych swiatlach i dmuchawie) a jak pojezdze troche to pokazuje ok 13,5, a rano wraca do 13,8 co to moze oznaczac? tak ma byc ?
-
Problem z ładowaniem 13,5v
no na akumulatorze to ok wiem, a na alternatorze jak ?
-
Problem z ładowaniem 13,5v
a dużo z tym roboty? nie znam się na tym mozesz jakies fotki?
-
Problem z ładowaniem 13,5v
Witam Problem taki. Akumulator ma pół roku centra. Ostatnio się rozładował. Byłem sprawdzic aku, powiedzieli ze dobry i najprawdopodobniej padł regulator napiecia. Został wymieniony i .... nadal to samo, napiecie jak sa wlaczone swiatla itd wynosi ok 13,5 - 13,6 .... Co to moze byc ??
-
Co ile na przegląd gazu
Witam Co ile sie jezdzi na przeglad gazu ? Około rok temu założony, mam przejechane niecałe 10 tys
-
Jak sprawdzic vagiem ładowanie ?
Jak sprawdzić vagiem (mam vag 5053) ładowanie czy mam dobre ?
-
Nowy akumulator się rozładował
witam kupiłem ok 4 miesiecy temu akumulator centry(nowy) wczoraj samochod nie chcial mi zapalic (po 2 dniowym postoju), akumulator rozładowany, naładowałem i dziś rano sprawdzałem vagiem i w stanie spoczynku ma ok 12v, jak odpale skacze od ok 13.8-14, czy to sa dobre wyniki ? dlaczego akumulator mogl sie rozladowac ? raczej nic nie bylo wlaczone typu swiatelka, radio itd ps. samochod jezdzony zazwczaj na krotkich odcinkach do paru km po miescie edit: byłem tam gdzie kupiłem akumulator, pokazuje 12,6 - powiedzieli ze dobrze sprawdzali ładowanie alternatora i skacze, jak wlaczam dmuchawe itd to spada do ok 13 i mowił zeby wymienic regulator napiecia - dobrze gada ?:)
-
cos terkocze w silniku
nie mam kanału, a można w takim stanie dojechac do mechanika ok 10 km ?
-
cos terkocze w silniku
duzy koszt wymiany u mechanika?
-
cos terkocze w silniku
witam zauwazylem ostatnio ze podczas jazdy zaczelo mi cos stukac w silniku, tak jakby nie chodzil na wszystkie gary, podlaczylem pod kompa i wyskoczylo 6 bledow 17705 16891 17544 16684 16685 16686 po wykasowaniu zostal tylko 17705 mial ktos z was taki przypadek ? 1.8t z gazem
-
Jak zdjąć maskownice głosnika tył ?
witam jak zdjąc maskownice głosnika tył ? da sie bez rozbierania tapicerki drzwi ?
-
Radio a kostka stacyjki
witam od jakiegos czasu radio RNSe zaczelo mi swirowac, raz dziala wszystko tj sterowanie z kierownicy wyswietlanie na fis itp, a raz ze nie chce sie wlaczyc, a jak sie wlaczy to nie dziala wyswietlanie na fis, sterowanie z kierownicy itd. Jak sie nie wlacza to musze kostke odpiac i wsadzic od nowa i dopiero sie wlaczy ale bez tych funkcji. Gdzies wyczytalem ze moze miec cos w z tym wspolnego kostka stacyjki, ma to jakis zwiazek ? Ewentualnie co to moze byc ? ps radio ori w samochodzie
-
Przegląd instalacji LPG po 10 tys
Witam Niebawem zbliza sie 10 tys jakie zrobiłem na LPG wiec czas na przeglad i wymiane filterków itd. Przy okazji ile taki przeglad kosztuje ? Czy moge to zrobić gdziekolwiek w zakładzie czy tam gdzie zakładałem instalacje ? ps. instalacja zakładana rok temu