Treść opublikowana przez tomek899
-
"strzelajacy" zamek tylnej klapy avant
a nie wiesz jaki jest numer tego zamka? bo na necie jest z 5 rodzai ? czym one sie roznia ?
-
Czuć benzyną w garażu i syczenie z korka przy odkrecaniu
nic nie kapie, dzis juz nie czułem paliwa. Mozliwe ze cos sie zatkało jak stał ok 3 tygodni i jak go przegoniłem to pusciło ?:) mial ktos z was tak ? i czy normalne jest ze korek syczy przy odkrecaniu ?
-
"strzelajacy" zamek tylnej klapy avant
a jaki numer zamek w avant? patrzyłem na allegro to sa do sedanow. czy dlugo schodzi z wymiana ?
-
Strzelajacy zamek tylnej klapy
Witam, strzela mi zamek tylnej klapy przy otwieraniu, duzo roboty z wymiana zamka bo jak czuje to on bedzie winny. I nastepne pytanie, jaki nr ma ten zamek bo jak patrzyłem na necie to sa rozne, czy do sedana i avanta sa takie same ?
-
Czuć benzyną w garażu i syczenie z korka przy odkrecaniu
Witam Samochód stał 3 tygodnie nie ruszany w garazu, jak wszedłem czuć było zapach benzyny, żadnych plam nie zauważyłem. Samochód posiada instalacje gazową. Pojechałem się przejechac na benzynie , przy okazji zatankować bo była rezerwa i jak odkręcałem korek to zasyczało. Pozniej drugi raz odkreciłem i znowu zasyczało i zasmierdziało benzyna. Czy to normalne że syczy? Od czego może smierdziec na postoju w garazu? W samochodzie nie czuc benzyny, jedynie w garazu
-
Pobór prądu w czasie postoju
te 0,4 masz po uspieniu wszystkiego? na poczatku po zamknieciu u mnie tez jest duze, ale po jakis 15-20 minutach spada do ok 0,06... ale tez jest bonus bo 4 dni i samochod nie odpala... a aku ma rok, teraz oddałem aku na gwarancje i czekam na odpowiedz
-
Pobór prądu w czasie postoju
samochodu zazwyczaj nie zamykam bo stoi w garażu w domu, sprawdzałem pare godzin i wartosci byly od 0,04 do 0,08.. ale zeby do takich wartosci zejsc to musi minac z 15minut az wszystko sie wygasi
-
Pobór prądu w czasie postoju
może by padł i szybciej tylko go garażuje w domu o tyle to dziwne bo pobiera srednio 0,06 czyli aku powinien wytrzymac spokojnie 3 tygodnie bez odpalania...
-
Pobór prądu w czasie postoju
ja mam podobnie, pobor w granicy 0,04-0,07, samochod postoi 3-4 dni i nie odpala, dałem aku na gwarancje, zobaczymy co napisza. Ładowanie mam w normie
-
akumulator się rozładowuje ...
co ?:)
-
moduł komfortu nie przechodzi w stan uśpienia
i jakie masz teraz napiecie jak sie uspi ?
-
Rozładowanie akumulatora brak pomysłow
właśnie czytałem o uznaniu reklamacji to czesto nie uznaja bo pisza ze niewlasciwie eksploatowany..k**wa jak mozna niewlasciwie eksploatowac ?:) rozumiem jeszcze jakbym mial cos z instalacja albo go rozbieral, ale tak ? zobaczymy
-
Rozładowanie akumulatora brak pomysłow
ja mam ori, tzn zmieniane z symphony na concert tylko ze w spoczynku u mnie jest w miare ok. wartosci 0,05, do 0,08
-
Rozładowanie akumulatora brak pomysłow
w sklepie mi mowili ze po naladowaniu zawsze beda wieksze wartosci, a pozniej spadnie do pewnej granicy i bedzie trzymac, u mnie bylo 12,73, po dwoch dniach ok 12,53 przedwczoraj ładowany, dzis ma 12,40 ... to jest dobra wartosc czy niedoładowany ? jest na gwarancji wiec nie chce nic ruszac czytałem ze sprawny akumulator ma min 12,5 , a ten moj naładowany pare dni temu ma 12,4.. wiec oddam na gwarancje, jestem ciekaw czy przyjma reklamacje...
-
Rozładowanie akumulatora brak pomysłow
jest bezobsługowy wiec go nie sprawdze i mam dylemat czy odsyłac go na gwarancje czy zawiezc do jakiegos elektryka...
-
Rozładowanie akumulatora brak pomysłow
ładowali go tam gdzie kupowałem wiec nie wiem, ja jak go sprawdzałem to ładowałem ładowarka ctek to miałem pierwszego dnia ok 12,70, na drugi dzien 12,53... ale mowili ze to norma ... ładowanie jest ok ok 14.3
-
Rozładowanie akumulatora brak pomysłow
przedwczoraj aku ładowany, od wczoraj odłaczony i dzis ma 12,4, nie za mało troche ?
-
Rozładowanie akumulatora brak pomysłow
Juz brakuje pomysłow rozrusznik sprawdzony - ok alternator ładuje - ok 14,3 aku podobno dobry - sprawdzony pod obciazeniem itd (centra futura 64 - ma rok czasu) w stanie spoczynku skacze od 0,05-0,08 (do takiej wartosci spada dopiero po ok 15 minutach - to normalne? ) a po 4 - 5 dniach stania sie rozladowuje ehhh mial ktos taki przypadek ?
-
Napiecie w stanie spoczynku - jakie
sprawdzałem zazwyczaj jest 0,04-0,05, czasem skoczy do 0,07, dzisiaj jeszcze raz naładuje akumulator i zobacze czy przez dwa dni cos sie rozładuje
-
Napiecie w stanie spoczynku - jakie
ok dziękuje, czyli jak prad spoczynkowy jest ok, to akumulator smietnik?
-
Napiecie w stanie spoczynku - jakie
Jakie powinno byc napiecie w stanie spoczynku ? Jak mi sie waha od 0,04-0,06 moze byc czy szukac przyczyny? bo mi sie akumulator rozladowuje bfb
-
akumulator się rozładowuje ...
tylko jak zamocowac te sondy (kable od miernika bo mam zwykłe te igiełki )bo tak to cały czas musiałbym trzymac ok zamocowałem za pomoca izolacji acha ja nigdy samochodu nie zamykam kluczykiem bo mam w domu w garazu, moze o to ?:) nie wiem ooo po 10 minutach spadlo do 0,06 skacze od 0,04 do 0,07 wiec moze byc czy nie bardzo ?
-
akumulator się rozładowuje ...
wyjąłem bezpiecznik z radia, zmierzyłem i wyskakuje ok 2...to sa jakies jaja...daje sobie z tym spokoj
-
akumulator się rozładowuje ...
ale odczekac 5-10 minut z wloznym czerwonym kablem do akumulatora ? i wtedy zmierzyc ? bo tak jak pisałem klemy miałem odłączone od rana bo chciałem zobaczyc czy aku sam sie rozładuje, podlaczylem czerwona kleme i sprawdziłem i wyskoczylo 0,28
-
akumulator się rozładowuje ...
wyskakuje ok 0,28, schodzi z ok 1 tylko ze od rana miałem zdjete klemy, teraz czerwona załozyłem i taka wartosc wyskakuje