Treść opublikowana przez tomek899
-
Stuka przy pełnym skręcie...
a na stacji diagnostycznej wyjdzie jakby był przegub zewnetrzny uszkodzony ? na wprost jak ruszam zadnego stukania, tak samo na dołkach jedynie jak stoje, kierownica na maxa obrucona i ruszam wtedy słychac, ale to tez nie zawsze
-
Stuka przy pełnym skręcie...
opony mam 225 45, zimowe fakt odrobine mniejsze nie mam jak tego sprawdzic
-
Stuka przy pełnym skręcie...
ok dzięki za odpowiedz, jak bedzie to caly czas slychac to wymienie a mam pytanie czysto teoretycznie, co by sie stało jakbym tego nie wymienił i przejedził jeszcze ze 20 tys km ?
-
Stuka przy pełnym skręcie...
wg mnie tez to jest dziwne, jak krece 8 to nie slychac tego, no moze raz na jakis czas, a jak stoje, ruszam, chce skrecic w brame to wtedy slychac na nierownosciach jest cisza
-
Stuka przy pełnym skręcie...
jak kręce 8 (koła na maxa skrecone) to nie słychać tego, dopiero jak wyjezdzam, wjezdzam do garazu to czasem to słychac felgi sa od tego modelu wiec sa ok
-
Stuka przy pełnym skręcie...
a możliwe też ze przez zle ustawiona zbieznosc ? bo ustawiałem tez ostatnio zbieznosc na letnich jakby ten przegub był uszkodzony to jakie koszty wraz z wymiana ?
-
Stuka przy pełnym skręcie...
ale to by tez chybab było na zimówkach, a na zimówkach nic
-
Stuka przy pełnym skręcie...
przy wolnej jezdzie jak mam zamiar zaparkowac i skrecam - koła skrecone max, czuc takby cos przeskakiwało, rytmiczny dzwiek - ale nie jest to za kazdym razem na postoju sprawdzałem pare razy i nie mam tego
-
Stuka przy pełnym skręcie...
ale na zimowych kołach tego nie było czuc ile kosztuje przegub i wymiana ?
-
Stuka przy pełnym skręcie...
Po wymianie kół z zimowych (16) na letnie 17 - ori audi zauwazyłem ze przy pełnym skręcie czasami coś stuka, (przeskakuje) z przedniego koła. Wcześniej tak nie miałem, opony i felgi te same. Jak sie jedzie prosto lub po normalnym łuku nic nie słychać, musi to być pełny skret Co to może być??
-
Zapalniczka i kamerka czy dziala po wylaczeniu zapłonu?
czyli jak podlacze kamerke pod zapalniczke to bede musiał ja recznie wlaczac i wylaczac tak ?
-
Zapalniczka i kamerka czy dziala po wylaczeniu zapłonu?
Witam Czy kamerka sama sie wyłączy jak wyłącze silnik i odwrotnie ? Pisze o viofo a119 (zastanawiam sie nad kupnem). Sprawdzałem na postoju i zapalniczke jak wcisnałem to działała i boje sie ze za kazdym razem bede musial jak wlaczac i wylaczac
-
Wyciek paliwa i czuc benzyne z przodu
filtr zakupiony, czekam na przesyłke pod kompem zadnego bledu, odlaczylem wtyczke od tego zaworku n80 i blad wyskoczyl, wiec jest chyba ok - chyba jednak to bedzie filtr
-
Wyciek paliwa i czuc benzyne z przodu
witam, w instruments u mnie zablokowane jest Basic Settings , jest w engine, wszedłem tam wziąłem testy, ale nie słyszałem wyraznego cykania, cos slychac, ale nie tak wyraznie wyskoczyło EVAP OK w tabelce evap emissions sol.valve open 0,0% Lambda Control 7%
-
Wyciek paliwa i czuc benzyne z przodu
wyraznego cykania nie słysze to slychac wyraznie ? ps. zadnego bledu pod komputerem nie ma
-
Wyciek paliwa i czuc benzyne z przodu
i zapomniałem dopisac ze jak odkrece wlew paliwa to syczy
-
Wyciek paliwa i czuc benzyne z przodu
a ile taki filtr w ASO kosztuje ?
-
Wyciek paliwa i czuc benzyne z przodu
Nie wiem czy stamtad ucieka. Tak jak pisałem widzialem plamke paliwa z tyłu samochodu tak mniejwiecej koło prawego tylnego koła i z przodu koło filtra kabinowego w rogu było czuc benzyne, wiec myslisz ze to to ?
-
Wyciek paliwa i czuc benzyne z przodu
o to chodzi ze nie wymieniałem, miałem wymienic ale powiedzieli ze on jest ok...
-
Wyciek paliwa i czuc benzyne z przodu
Witam Ostatnio zauwazyłem plamke benzyny pod autem, tak gdzies w okolicy filtra paliwa i zaczelo smierdziec paliwem pod maska od strony pasazera w okolicy filtra. myslalem ze filtr jest do wymiany, ale dziś bylem na wymianie i powiedzieli ze filtr suchutki, ale gdzies na pokrywie widac plame z czego to moze ciec ? i dlaczego smierdzi benzyna z przodu ?
-
Czuć benzyną w garażu i syczenie z korka przy odkrecaniu
a jak sie robi ten test, gdzie trzeba wejsc ? pod kmputerem nie powinien wyskoczyc blad ?
-
Za duże spalanie gazu
tak jest w pełni sprawne
-
"strzelajacy" zamek tylnej klapy avant
przy zdejmowaniu poszycia kalpy trzeba odpinac lampke ? ona sie trzyma na 4 srubach jak wiem i pozniej trzeba pociagnac bo jest na zatrzaskach, tylko boje sie zeby czegos nie polamac:)
-
Za duże spalanie gazu
Witam. Mam instalacje stag qbox, wtryski baracuda, reduktor acro1 250 i srednie spalanie to ok 14 litrow - 70% małe miasto 30% trasa. Nie katuje go tylko jezdze normalnie, czy takie spalanie to norma ? Wiem ze reduktor bede mial do wymiany bo mi cieknie, czy moze byc od tego to spalanie ? a4 b7 1.8 bfb ps. czytałem w niektorych watkach ze normalne spalanie w miescie to max 12, a na trasie ok 8-9...jakie wy macie i co moze byc nie tak ?
-
"strzelajacy" zamek tylnej klapy avant
ok dzieki, bo tam sa jeszcze jakies numerki na koncu