Treść opublikowana przez tomek899
-
akumulator się rozładowuje ...
jestem za tepy chyba, mam odpiete 2 klemy, ustawiam miernik na ampery np na 20 i czerwonym przewodem dotykam do przewodu masowego, a drugi do akumulatora z minusem ? tak mi wyskakuje 0
-
akumulator się rozładowuje ...
no wg mnie troche spadło, ładowałem w garazu ładowarka mx cos tam jutro pewnie bym miał z 12,3 ok, pomiedzy kleme + to wiem, a czarny gdzie podlaczyc ? w ktore miejsce ? ps. poza tym jak samochod stoi nie ruszany z pare dni to samochodu nie odpale
-
akumulator się rozładowuje ...
ale chyba nie powinno spasc az tak drastycznie ? jak to sprawdzic? mozna tak po ludzku?:) jestem laikiem w tej dziedzinie
-
akumulator się rozładowuje ...
ładowałem wczoraj akumulator bo padł, po naładowaniu napiecie ok 12,60-12-70, po nocy, samochod nie jezdzony napiecie spadło do 12,5 wiec spadek bardzo duzy dzisiaj odpiąłem klemy, naładuje aku jeszcze raz, sprawdze napiecie i po 1 czy 2 dniach sprawdze napiecie, jak spadnie to wina akumulatora tak ? oczywiscie aku bedzie caly czas odpiety od klem (akumulator centra futura 64 - ma rok czasu) czy napiecie moze o iles tam spasc z akumulatora samo ? nie znam sie na tym wiec pytam tutaj dzieki za odpowiedzi
-
Wyciek płynu chłodniczego z reduktora
ciekawe ile wymiana reduktora ... bo jak kolejne 200 to sie przejade do gazownika
-
Wyciek płynu chłodniczego z reduktora
Witam Ostatnio zauwazyłem plamke płynu chłodniczego pod samochodem. Przyjrzałem się i leci z reduktora (AC RO1 czerwony) O tyle jest to ciekawe że przez pare dni ciekło i nagle przestało, jezdziłem wczoraj cały dzien, dzisiaj zadnego wycieku, ani ubytku płynu, pare miesięcy miałem podobną sytuacje. Miał ktos z was podobą sytuację ? Czy da się wymienic jedynie uszczelki czy trzeba reduktor ? ps. orientujecie sie ile kosztuje wymiana reduktora i ile czasu to zajmuje ? bo mam na gwarancji ale musze jechac ok 100 km i powiedzieli ze musze zostawic samochod na jeden dzien, a za bardzo nie mam jak jechac i dlatego jakby koszt był nieduzy to bym kupił nowy reduktor i tyle
-
Bak pełen, a wskazówka nie dochodzi do konca
Witam W nowo zakupionym samochodzie, zatankowałem do pełna (do odbicia) a wskazówka nie doszła do końca. Co to może być ? Spotkaliście się z czymś takim ?
-
cisnienie oleju jak sprawdzic
witam, czy da sie sprawdzic cisnienie oleju przez komputer ?
-
Wartosci w blokach - rozrzad
samochód dopiero kupiony. ile kosztuje taka impreza wyczyszczenia smoka itd ?
-
Błąd 16395
jeszcze zauważyłem ze jak wykasowałem blad było -4, a jak się przejechalem błąd powrócił i było -3 co to moze byc ?
-
Wartosci w blokach - rozrzad
Czy rozrząd jest dobrze ustawiony ? w blokach pomiarowych 090 - waha sie od -01 do 0 KW (IDLE Stabilization) 093 - 4.0 KW dobre wartosci ? Wyskakuje mi błąd 16395 Blok 1 - Wałek rozrządu A (wlot) - Nieosiągniecie punktu nastawczego opóznienie (nadmierne przyspieszenie) Samochód normalnie przyspiesza, nie zauważyłem żadnych niepokojących rzeczy, ale drażni mnie ten komunikat. Kasowałem go, ale po jakimś czasie powraca (napinacz wymieniony, ale nie na ori bo nie ma znaczka audi) 1.8 turbo
-
Błąd 16395
w blokach pomiarowych 090 - waha sie od -01 do 0 KW (IDLE Stabilization) 093 - 4.0 KW dobre wartosci ?
- Błąd 16395
-
Błąd 16395
w tym vagu co mam nie sprawdze tak logow, a co moze sie stac jak bede jezdzil z tym bledem ?
-
Błąd 16395
Witam Kupiłem samochód i sprawdzałem go ostatnio pod komputerem i jest błąd w silniku 16395 Blok 1 - Wałek rozrządu A (wlot) - Nieosiągniecie punktu nastawczego opóznienie (nadmierne przyspieszenie) Samochód normalnie przyspiesza, nie zauważyłem żadnych niepokojących rzeczy, ale drażni mnie ten komunikat. Kasowałem go, ale po jakimś czasie powraca Acha jak widziałem napinacz jest chyba wymieniony na jakiś bo nie ma na nim znaczka OOOO Co to może być ?
-
Strzelający jak karabin zamek klapy tylnej ?
duzo roboty z wymiana ? ile dales za zamek
-
Akumulator sam się rozładowuje
ale co mam zmierzyc? jak ?
-
Nie gaśnie lampka w schowku
ok dzięki, kurcze u mnie się nie rozchodzą
-
Nie gaśnie lampka w schowku
wyjąłem całą oprawke wisi tylko kabelek, wiec prad tam nie powinien dochodzic ale ciekaw jestem czy przez taka zaroweczke mogl sie rozladowywac akumulator
-
Nie gaśnie lampka w schowku
ok to jakbys mógl to zrob zdjecie, jak wsadze kartke pomiedzy blaszki to sie nie swieci
-
Nie gaśnie lampka w schowku
a mogłbys zrobic zdjecie ? to bym sobie porównał nic nigdzie nie znalazłem
-
Nie gaśnie lampka w schowku
ok padł bezpiecznik 38, wymieniony - oswietlenie wnetrza działa, teraz co z tym schowkiem, jak te blaszki musza byc ułozone ?
-
Nie gaśnie lampka w schowku
bezpiecznik od oswietlenia wnetrza poszedl bo nie swieca mi , nie wiecie ktory to jest ?
-
Nie gaśnie lampka w schowku
no żarówka się spaliła jak ja wyciagałem ale nie wiem czy jakis bezpiecznik poszedł jak zdjałem obudowe to tak te blaszki wygladaja (jak otwieram i zamykam to sie pozycja ich nie zmienia) https://zapodaj.net/08299a680dfa1.jpg.html
-
Nie gaśnie lampka w schowku
ok a jak wyjac tą żarówke z oprawki ewentualnie cała oprawke ?