Treść opublikowana przez tomek899
-
Skad ten wyciek ???
w przyszlym tygodniu jade do mechanika, wiec zobacze a to ze takie zardzewiale to kwestia estetyczna czy moze sie rozleciec?:)
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
poszukuje dobrego mechanika od audi - usuniecie wycieku(albo skrzynia albo silnik)
-
Skąd to kapie ???
nie mam warunkow na sprawdzanie samemu:( a ile kosztuje naprawienie tego mniejwiecej
-
Skąd to kapie ???
-
Skąd to kapie ???
a jak sie sprawdza poziom oleju w skrzyni ? uszczelke miałem wymieniana, ale mozliwe ze cos zle ja zalozyli
-
Wymiana blendy w b7 avant
ok dziękuję
-
Wymiana blendy w b7 avant
a to jest zwykła blenda czy sline ? i czy da sie ja wymienic nie majac kanału ? masz moze zdjecie zwyklej i sline ?
-
Skad ten wyciek ???
myslalem ze to ze skrzyni. turbo mialem regenerowane ile moze wynosic naprawa tego ? a ten przegub macie taki zardzewialy?
-
Skad ten wyciek ???
-
Wymiana blendy w b7 avant
dokladka tylnego zderzaka
-
Wymiana blendy w b7 avant
chce wymiec zwykla blende na blende s-line i mam pytanie, trzeba zdejmowac zderzak? czy obejdzie sie bez tego ?
-
Mocowanie lotki sline do zwyklego i pytanie o blende
Witam Na co zamontowac lotke sline na klape ? b7 avant. kupiłem takie cos TESA TAŚMA MONTAŻOWA ULTRA STRONG 19MM X 5M Da rade ? I to sie przykleja na szybe czy jak ? Kolejne pytanie o blende. Czy da sie wyciagnac i zalozyc blende sline bez zdejmowania zderzaka ?
-
Zmienianie biegów bez odpalenia auta - odgłos
to dobrze:) bo juz myslalem ze malo oleju albo cos bo cos mi sie skrzynia poci
-
Zmienianie biegów bez odpalenia auta - odgłos
Mam pytanko, też tak macie że jak zmieniacie biegi bez włączania silnika to słyszycie odgłos zmieniania biegów ? podczas jazdy nie słysze tego
-
Czy zakładać gaz ?? 1.8t bfb
ile zapłaciłes?
- Skąd to kapie ???
-
Skąd to kapie ???
Jaki może być koszt usunięcia wycieku ?
-
Skąd to kapie ???
Witam Dzisiaj zauważyłem pare kropel oleju na podłodze w garażu. skąd to może lecieć(jest to poza osłona silnika). zrobiłem zdjęcia od strony pasażera
-
Cisnienie sprezania 1.8t - jakie ?
Jakie powinno być cisnienie w cylindrach w 1.8 t bfb ?
-
Czy zakładać gaz ?? 1.8t bfb
czytam dokładnie, ale słyszałem ze te wtryski i reduktor co ktos tam podal nie sa za bardzo. duzo slyszalem o hana, barakuda ze sa dobre, dlatego pytam, nigdy nie mialem gazu dlatego sie dopytuje
-
Czy zakładać gaz ?? 1.8t bfb
a jakie polecacie wtryski, reduktory itd? bo sterownik to chyba stag Qbox
-
Czy zakładać gaz ?? 1.8t bfb
tak to by było dobrze:) poleccie jakies graty - dobre graty do instalacji i ile mam szykować kasiorki ile Ci pali gazu? tyle samo co benzyny czy wiecej ? aa i na komputerze pokładowym pokazuje spalanie gazu ?
-
Po dodaniu gazu leci biały dym
nie smierdzi olejem, lpg nie mam, patrzyłem teraz to w rurze wydechowej nie ma wody, rura jest czysciutka
-
Czy zakładać gaz ?? 1.8t bfb
Gdzies czytałem ze ludziom sie przelacza przy temp + 10 po pokonaniu 400-600 metrow, a przy minuusowych do 1-2 km
-
Czy zakładać gaz ?? 1.8t bfb
Kurcze 4km to sporo ...