1. wygląda na to że ta śmieszna przejściówka zamiast wyprowadzić z radia sygnał rear ( tył) prawy i lewy bierze sygnał przód prawy i przekazuje go na wzmacniacz tył jako i lewy i prawy tył. ?
2. Audi bardzo ciekawie rozwiązało przekazanie sygnału w oryginalnym radiu do wzmaka, w radiu oryginalnym jest sygnał wyjściowy do wzmaka jest wzmocniony kilka razy i jak wchodzi do tego wzmaka z tyłu to sam wzmacniacz w środku elektronika obniża te kilka razy poziom sygnału. == przez co po podłączeniu nieoryginalnego radia i nawet zastosowaniu przejściówki żeby jakiś sygnał poszedł na tył głośniki grają ciszej niż te z przodu.
Ja przy radiu nieoryginalnym przód normalnie podłączony, a tył wyprowadziłem z tego radia sygnał subwoofer prawy/lewy na wzmacniacz tył i przerobiłem wzmacniacz by nie obniżał poziomu sygnału, wiadomo oprócz tego standardowo zasilanie i sygnał remote on. Zaznaczam że wzmacniacz oryginalny, a myślę że tył gra lepiej niż przy oryginalnym radiu Audi
Również masz taką opcje bo widze że w radiu masz gniazda RCA zwane cinch te czarne od suba są.