Treść opublikowana przez wiciu1024
-
kodowanie licznika
zmieniłem kodowanie na 0007001 i wszystko działa zostało mi tylko zatankowanie samochodu na full i sprawdzenie co pokazuje komputer.niestety uszkodziłem tą kostkę od licznika gdzie ostatnio pin wsadziłem i bym musiał wymienić może znacie jej nr katalogowy ?
-
kodowanie licznika
Nie zdążyłem dzisiaj tego zrobić jutro spróbuje tego kodowania i napisze nr licznika a z tym licznikiem właśnie dzwoniłem do 2 osób które zajmują się licznikami i kodowaniami to powiedzieli właśnie ze jest potrzebny licznik typowo od samochodu które oryginalnie posiadają quattro
-
kodowanie licznika
1 036 901 830
-
kodowanie licznika
Witam mam taki problem mam dołożone u siebie quattro audi a4 b7 2.0 tdi blb 2005r i żle pokazuje mi wskażnik paliwa (rezerwe pokazuje dobrze ) np po zatankowaniu 10l pokazuje ze bak jest w 3/4 pełny a po zatankowaniu 20 l pokazuje full drugi pływak podłączony gdy wszedłem w vcds w kodowanie licznika kodowanie i chciałem zmienić wartość na mniejsza objętość baku czyli dodałem +01 . kodowanie nie przyjmuje jest napisane ze jest poza tolerancja aktualne kodowanie mam 0006001 próbowałem różnymi vcds jak i vasem licznik jest firmy bosch podobno trzeba zmienić licznik typowo od samochodu który oryginalnie posiada quattro ? co o tym sądzicie
-
Jak wymienic silniczki regulacji wysolosci lamp bixenon
Witam Niestety aby wymienić silniczek trzeba rozklejać lampę
-
Demontaż soczewek bi xenon
- Demontaż soczewek bi xenon
Dziękuje za odpowiedz. Dałem radę wymontować a teraz chciałem je spowrotem zamontować tylko niewiem która soczewka jest która czy to ma znaczenie ? Lewa a prawa ? .Pozdrawiam- Demontaż soczewek bi xenon
Witam chciałbym wymontować soczewki z reflektorow. Zdemontowalem klosze ,odbłyśniki . wykręciłem śruby mocujące soczewki z tym takim koszem cała soczewka. Rusza się na boki ale niestety nie mogę jej wyjąc bo jest tak jak by za duża. Co muszę zrobić aby ja wyjąc ??- Brak kontrolki świateł mijania i pozycji
Na desce nie ma żadnej kontrolki odpowiedzialnej za to jedynie to chyba pali się zielona lampka na przełąćzniku swiateł gdy mamy włączone światła mijania- audi 2.0 tdi analiza logow
Witam ostatnio samochód wpadł mi w tryb awaryjny na vcds wyskoczył błąd vag 16618 - Regulacja ciśnienia doładowania P0234 - 000 - przekroczona górna granica regulacji zrobiłem logi na kanale 011 i 003 prosze o analize i czy mam zrobic na innych kanalach ? jesli chodzi o analize EGR to niewiem czy wykonałem je prawidłowo. http://vaglogi.pl/log-011_m0W753.html http://vaglogi.pl/log-011_MV6YrPE.html na tym wykresie samochód wpadł mi w tryb awaryjny przy około 4k obrotów http://vaglogi.pl/log-003_Kd87ZF.html http://vaglogi.pl/log-003_P76hOUL.html http://vaglogi.pl/log-003_QYUG6sQ.html- Obudowa bixenon
Okej dzieki za informacje?- Obudowa bixenon
Witam mam możliwość w dobrej cenie. Kupić reflektory bixenon z uszkodzoną obudową i mam takie pytanie bo mam 2 reflektory zwykle bez soczewki w wersji angielskiej czy jest możliwość przełożenia całych tych soczewek z zawartością do tej obudowy z wersji angielskiej bez żadnych problemów ? Bo wiem ze szkła są takie same- Listwy Dekory LED
- Listwy Dekory LED
Witam mam takie pytanko co do tych el-wire zamontowałem je z tydzień temu ale występuje problem ze słychać jak przetwornice piszczą i jest to denerwujące podczas jazdy czy spotkaliście się z takim przypadkiem ? czy jest na to rozwiązanie.- Oświetlenie przestrzeni nóg b6
Czerwona kostka pod fotelem kierowcy , pin 2 zasilanie .pin 3 masa lampki- Problem z wymianą kupułki Audi a4 b5 1.6 ADP
Dziękuje za pomoc, kopułka założona. Temat do zamknięcia.- Problem z wymianą kupułki Audi a4 b5 1.6 ADP
Witam, ostatnio zakupiłem nową kopułkę razem z palcem do audi a4 b5 1.6 silnik ADP. Bez większych problemów udało mi się zdjąć kopułkę i wymienić palec, ale problem pojawia się przy ponownym założeniu kopułki na zatrzaski, bo nie mam specjalnie do niej dobrego dostępu. Próbowałem dostać sie tam przez sciągnięcie zbiornika z płynem chłodniczym, ale dalej ciężko jest założyć zaczepy. Mechanik chciał skasować mnie ponad 100 zł za założenie samej kopułki, a to troszkę za duża cena moim zdaniem, więc sam próbuje pokombinować. Jak mogę ułatwić sobie do niej dostęp, żeby bez problemu ją włożyć? - Demontaż soczewek bi xenon