Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trout

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. trout opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, Mam problem z licznikiem, jest to nieszczęsny jaeger. Problem jest ze wskazówkami i pół FISem. Myślę żeby zamienić na licznik VDO pełny FIS tylko jaki nr będzie pasował? Tylko mam 2 kostki, potrzebuje jeszcze jednej szarej?? Obecny nr Jaegera to : 8D0920900B. Załączam zdjęcia. Dzięki:)
  2. Ok, dziękuję. Bez problemu VDO podejdzie za jaegera? Tylko pozostanie kwestia podpięcia czujników, "spalonych" żarówek, "stopu", manetki?
  3. Witam, Obecnie mam licznik jaeger pół FIS (numeru niestety nie mam na tą chwilę) pacjent A4 b5, 1,8t grudzień 1999, czy podejdzie ten licznik? https://www.olx.pl/i2/oferta/licznik-vdo-audi-a4-b5-1-8t-pelny-fis-CID5-IDlWx1e.html?ref[0][path][0]=sent&ref[0][ajax]=1&ref[0][action]=myaccount&ref[0][method]=answers&ref[1][path][0]=3520603798&ref[1][params][ref][0][path][0]=sent&ref[1][params][ref][0][ajax]=1&ref[1][params][ref][0][action]=myaccount&ref[1][params][ref][0][method]=answers&ref[1][ajax]=1&ref[1][action]=myaccount&ref[1][method]=answer w jaegerze mam cyfrowy zegarek, a tu jest analogowy. Ewentualnie jakby mi mógł ktoś powiedzieć z jakim nr/ oznaczeniem szukać. Pozdrawiam
  4. Witam, Mam problem z klimatyzacją, a mianowicie byłem na serwisie, czynnik jest, układ szczelny, ale nie chłodzi. "Serwisant" stwierdził że kompresor rusza, ale jest już "zmielony" i nie ma siły żeby rozpylić czynnik. Teraz pytanie co mogę jeszcze sprawdzić żeby potwierdzić tą diagnozę. Wiem że klimatronikiem w B5 da się sprawdzić wszystko. Jakby mi ktoś mógł sprecyzować jakie kody posprawdzać jakie powinny być wartości itd. Pozdrawiam :-)
  5. trout opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Cześć, Myślę nad dołożeniem tempomatu do mojej audi. Z tego co się zorientowałem to w dieselach to jest sprawa dość prosta, a w benzynie już potrzeba jakiś dodatkowych elementów oprócz manetki. Teraz pytanie czy dużo z tym pracy? Jest to opłacalne? Mógłby mi ktoś dokładnie wypisać co ewentualnie bym potrzebował? Pozdrawiam!
  6. Auto mam krótko i się chce od razu zabezpieczyć jakbym mi się później więcej mocy zachciało :-D duże koszta są ewentualnego softu / mapy? Tak do tych 190KM :-)
  7. Zakładają tylko staga: Mówiłem żeby instalacja była do tych 190-200KM Zaproponowali STAG-4 Qbox, parownik do 250 KM, wtryski (montowane pojedynczo) AC W03. Co sądzicie? Wypowie się ktoś?
  8. Jutro podjadę i zobaczę co mi zaproponują. Koledze to zakładali u Ciepłowskiego, opinie niby mają mieszane,ale kolega nie narzeka na instalację. Wolałbym to założyć gdzieś na miejscu. Bo jak by coś nie tak działało. Mogę nie być w stanie z dnia na dzień pojechać np do Łodzi.
  9. w takim razie szukam dalej.
  10. Cześć! Byłem dzisiaj u jednego gazownika i zaproponował mi takie części (do A4 B5 1.8T 150KM ANB quattro) Elektronika: TECH Reduktor: OMVL CPR Listwa VALTEK Za to 2100 zł Albo z listwą DRAGON 2300 zł Szef mówił że ma taką w VW New Beetle 1.8T, jeden pracownik w Passacie 1.8T i wszystko ładnie śmiga. W innym miejscu kolega zakładał dość niedawno (do a4 b6 1.8T 150KM quattro) i to mu założyli: Elektronika: AC S.A. STAG-4 Q-BOX Reduktor: AC S.A R 0.1 Zawór odcinający: VALTEK 01 Wtryskiwacz: AC W01 Czujnik ciśnienia: AC A.S. PS-02 (klasa 2) Tylko ostatnio słabe opinie mają. Niby w masówkę polecieli. Co sądzicie o tych zestawach?
  11. Trzeba kupić adapter do audi. https://a4-klub.pl/index.php?/topic/70263-wymiana-radia-na-nie-fabryczne/?/topic/70263-wymiana-radia-na-nie-fabryczne/ Ja sie sugerowałem tym mnie wyniósł adapter + separator antenowy jakies +- 75 zł w sklepie elektronicznym. Powinno zadziałać.
  12. Dzięki :-) jeszcze podjadę w jedno miejsce, zobaczę co zaproponują.
  13. Ciepłowski się chyba "zepsuł", średnie opinie ostatnio słyszałem. A jakieś konkretne warsztaty w Zgierzu, Łodzi?
  14. Witam, Zna ktoś jakiegoś dobrego gazownika w Bełchatowie i okolicach (woj.Łódzkie)? Na jakich podzespołach działa to najlepiej (1.8t ANB)? Pozdrawiam :-)
  15. Witam wszystkich! Mam na imię Łukasz, i szukam swojej pierwszej audicy! Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.