Mam pytanie czy ktoś stosował wycieraczki typu aero na zwykle mocowanie i może mi powiedzieć czy to norma że wycieraczka w spoczynku i początkowej fazie nie dotyka/ wyciera szyby od strony pasażera? Wycieraczki są nowe
Czy niestety do wymiany ramiona wycieraczek
Witam serdecznie wszystkich wraz z moim Audi Mam na imię Marcin i jeździe od pół roku swoim a4 b5 z silnikiem 2,4 Auto sprowadziłem sam z Niemiec od pierwszego właściciela z przebiegiem 194 000 km Zrobiłem bezproblemowo od tego czasu 9k km ( bo może poza awaria sterownika abs ale to niby norma)