-
66,56 podejdzie do a4 b8?
Powie ktoś gdzie znajdę dobre felgi z otworem 66,6 na alledrogo i olx ciężko znaleźć coś konkretnego, no chyba że ktoś ma sprawdzonego sprzedawcę jeśli jest takowy to proszę o podanie jego nazwy tutaj...
-
Montaż aktywnego układu wydechowego w Audi A4 B8
Witam interesują mnie firmy które wymieniają te wydechy ? Ma kto s namiary ? Proszę pisać priv lub tutaj
-
66,56 podejdzie do a4 b8?
Jak w temacie czy felga o średnicy piasty 66,56 wejdzie do a4 b8 ? Wszyscy pisza ze trzeba miec 66,6 ... chodzi mi o te fele http://allegro.pl/nowe-felgi-988-turbo-nie-vosen-audi-mercedes-19-i7095016280.html
-
Znaczenie ET Felgi
Felga 19" et32 szerokość 9,0" wejdzie do a4 b8 ?
-
Otwór centrujący do audi a4 b8 66,5?
o dzięki właśnie szukałem podróbek vossena, ale dobrze wykonanych a jedynie te co ja wstawiłem wyskoczyły
-
Otwór centrujący do audi a4 b8 66,5?
Dobre pytanie ?
-
Otwór centrujący do audi a4 b8 66,5?
Temat nadal aktualny Znalazłem takie oto felgi http://allegro.pl/felgi-19-audi-merc-vw-skoda-19x8-5-et40-nie-vossen-i6703062218.html wg tego co pisaliście powinny pasować czy ktoś ma te felgi założone na swoim aucie bo nadal mam obawy o ten otwór 66,5 ? I z jakimi oponami je połączyć 255/35/19 ?
-
Otwór centrujący do audi a4 b8 66,5?
Ok wszystko jasne, dziękuję za odpowiedzi
-
Otwór centrujący do audi a4 b8 66,5?
Dzięki za odpowiedź, jeśli ktoś coś jeszcze wie na ten temat niech pisze
-
Otwór centrujący do audi a4 b8 66,5?
Witam na jednym z ogłoszeń widziałem info że otwór do a4 b8 może mieć 66,5, pytanie brzmi czy to prawda mam ori felge i mam 66,6 ktoś coś wie czy podjedzie 66,5?
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
Auto śliczne Gdzie kupiłeś grill na alledrogo ? Możesz na pw podać link do sprzedawcy ?
-
Audi A4 B8 – jakie opony pasują do tego auta ?
Dzięki
-
Audi A4 B8 – jakie opony pasują do tego auta ?
opony 225/40/18 do audi a4 b8 dobre czy trzeba mieć 245/40/18? Felga 8j
-
A4 B8 2.0 FWD 》 SWAP 4.2 QUATTRO CZAJUL
Ok dzięki za odpowiedź.
-
A4 B8 2.0 FWD 》 SWAP 4.2 QUATTRO CZAJUL
O kurxx duża fela . A jak się na tym jeździ po naszych kozielskich drogach ?
Lukasz-odkrywca
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta