Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michu.P

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Poszukuje dobrego warsztatu do wymiany oleju i przeglądnięcia skrzyni(multitronic) Podkarpacie
  2. Michu.P odpowiedział(a) na Michu.P temat w 2.7TDI
    A czy jest jakiś czujnik oleju skrzyni który powinien pokazywać ze jest za mało oleju
  3. Michu.P odpowiedział(a) na Michu.P temat w 2.7TDI
    Już jest u mechanika auto do wymiany chłodnicza oleju skrzyni auto po wypadku wiec miało prawo tak się stan
  4. Michu.P odpowiedział(a) na Michu.P temat w 2.7TDI
    Dlaczego byś już nie jeździł?
  5. Michu.P opublikował(a) temat w 2.7TDI
    Witam nie wiem czy dobry dział wybrałem, ale dzisiaj zauważyłem na zapalonym silniku z pod chłodnic cieknie dosyć mocno jakiś olej. Ubywa mi tez minimalnie płyn chłodniczy ale nie wiem czy to ma coś na rzeczy. Miejsce wycieku zaznaczyłem na zdjęciach.Czy to może być związane ze skrzynia? Audi a4b8 2.7tdi multitronoc
  6. Dokładnie o to mi chodziło oki dzięki za pomoc? A mogę wiedzieć co to za program co wysłałeś mi screena jakiś ogólnodostępny ??
  7. A dgs to nie to Samo co s tronic przynajmniej tak google piszą
  8. Czyli mam rozumieć ze s tronic ??
  9. Witam posidam audi a3 8p 2.0tdi z 2007roku kod skrzyni to KCU przeszukałem trochę internet i tylko natrafiłem na ogłoszenia z tym nr i wszędzie jest napisane ze to dsg czyli mam rozumieć ze to s ronić??
  10. Witam przekopałam chyba cały net ale informacje jakie znalazłem nie satysfakcjonują mnie. Mianowicie po sprawdzeniu nr vin odczytałem kod automatycznej skrzyni biegów KCU na necie znalazłem tylko ogłoszenia ze to skrzynia DSG czy mam rozumieć ze mam s tronic ?? Audi a38p 2.0tdi rok 2007 z góry dziekuje za odpowiedz
  11. Witam mam problem z zamykaniem się klapki wlewu paliwa mianowicie po zamknięciu auta klapkę nadal można otworzyć czy orientuje się ktoś co to może być jak to rozwiązać
  12. Witam czy w Audi a4b8 z 2009 roku występował system nagłośnienia BOSE ?
  13. No tak mi się wydawało a jakie jest maksymalne et dla 19cali
  14. Witam Z racji tego że nie znalazłem żadnego podobnego tematu a jestem totalnie zielony w te klocki czy felgi 19 8.5' et25 podejdę do a4b8 i czy opony 235/40 mogą być do tych felg ewentualnie czy jest gdzieś jakiś spis danego rozmiaru felg z et który można założyć do b8 czy coś w tym stylu
  15. Michu.P opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam czy istnieje możliwość zamienić żarówki postojowe o ile się nie mylę to w b8 są P13w na 5w5

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.