Treść opublikowana przez Fin
-
Polecane opony zimowe
Czekam na lepszą pogodę, żeby ładnie umyć i zrobić foty - na razie ciągle leje i autko ciągle brudne. Wkrótce wrzucę i opiszę swoje wrażenia.
-
Audi Smartphone Interface ASI
Mi się również udało aktywować wszystkie usługi Audi Connect, ale nie bez problemów – ze 2 dni się męczyłem jak utworzyć głównego użytkownika w aucie – wszystko robiłem dobrze wg instrukcji jednak w aucie nie byłe tej opcji, aż po 3 dniach się pojawiła sama – może zaktualizowało się to na serwerach audi i wysłało do mojego auta... nie mam pojęcia, w każdym razie teraz działa super. Mam jednak pytanie odn. aktualizacji nawigacji, jak można sprawdzić czy pojawiła się już nowa wersja nawigacji? Na portalu my.audi.com jest tylko info "Digital road map, Europe version 2017" ale jaka to wersja i czy jest nowsza od tej w aucie czort jeden wie...? w BMW zawsze jest 2017-01, 2017-02 i wiadomo o co kaman, a tutaj ??? jak to rozpoznać?
-
Polecane opony zimowe
Dzięki za info, auto już odebrałem na letnich i temat zimówek odkładam na razie do jesieni. Też mi się wydaje, że mam tradycyjne quattro. Poza tym autko spisuje się świetnie
-
Polecane opony zimowe
Dzięki za info! Jeszcze jedno pytanie... Może wydawać się to głupie, ale nie mam pewności co do rodzaju napędu quattro w aucie, które zamówiłem. Chodzi o to, czy mam zwykłego torsena czy ten nowy odłączamy ultra... wszystkie źródła w necie mówią, że ultra jest tylko z benzynowym silnikiem TFSI, a diesel 2.0 TDI ma zwykłego torsena. Jednak sprzedawca, u którego zamawiałem uparcie twierdzi, że też mam Ultra... i bądź tu mądry. Strona Audi jest beznadziejna i nic tam nie można wyczytać... jestem skołowany...
-
Polecane opony zimowe
W grudniu zamówiłem do produkcji allroada, odbiór mam na koniec lutego. Z tego co się dowiedziałem, to auto przyjedzie z fabryki na letnich oponach... Czy to normalne, że producent wypuszcza auto w zimie na letnich oponach? Jakie są Wasze doświadczenia w tym względzie... PS. Jakie zimówki polecacie do allroada...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Generalnie z kolorem miałem duży problem i na końcu stanęło na białym metaliku (Gletscher metalik). Wnętrze: skóra Feinnappa w kolorze Cedar (jasny brąz) + czarna podsufitka + dąb szary na desce rozdzielczej.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Kilka dni temu zamówiłem swoje pierwsze Audi (A4 Allroad B9 2.0TDI) i mam nadzieję wkrótce dołączę do zadowolonych użytkowników tej marki