dzej audi a4 b6 1.8t lpg
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Treść opublikowana przez dzej audi a4 b6 1.8t lpg
-
kontrolka ciśnienia oleju
dzej audi a4 b6 1.8t lpg odpowiedział(a) na dzej audi a4 b6 1.8t lpg temat w Silnik i Układ NapędowyDzięki za odpowiedz☺
-
kontrolka ciśnienia oleju
dzej audi a4 b6 1.8t lpg odpowiedział(a) na dzej audi a4 b6 1.8t lpg temat w Silnik i Układ NapędowyMam jeszcze jedno pytanie. gdy odpalam auto pokazuje mi spalanie 8.4 lub 8.5 po ruszeniu pokazuje 40.7 i spada, i za chwilę już jest normalnie. Tak samo się dzieje jak stanę gdzieś np. Na światłach! Czy to normalne ?
-
kontrolka ciśnienia oleju
dzej audi a4 b6 1.8t lpg odpowiedział(a) na dzej audi a4 b6 1.8t lpg temat w Silnik i Układ NapędowyWymieniłem olej na polsyntetyk castrol 10W40 i jak narazie jest spokój
-
kontrolka ciśnienia oleju
dzej audi a4 b6 1.8t lpg odpowiedział(a) na dzej audi a4 b6 1.8t lpg temat w Silnik i Układ NapędowyMoże to być pompa oleju ???
-
kontrolka ciśnienia oleju
dzej audi a4 b6 1.8t lpg odpowiedział(a) na dzej audi a4 b6 1.8t lpg temat w Silnik i Układ NapędowySmok był czyszczony i nic to nie dało!!! Trzeba chytac się wszystkiego po koleji.
-
kontrolka ciśnienia oleju
dzej audi a4 b6 1.8t lpg odpowiedział(a) na dzej audi a4 b6 1.8t lpg temat w Silnik i Układ NapędowySmok był czyszczony i nic to nie dało!!! Trzeba chytac się wszystkiego po koleji.
-
kontrolka ciśnienia oleju
dzej audi a4 b6 1.8t lpg odpowiedział(a) na dzej audi a4 b6 1.8t lpg temat w Silnik i Układ NapędowyCiśnienie oleju było mierzone. a kontrolka nie świeciła, ciężko trafić żeby zmierzyć jak świeci. raz się zapala już po 5km i gaśnie po dwóch trzech sygnałach a czasami mogę jeździć po 20km i nic się nie dzieje
-
kontrolka ciśnienia oleju
Witam, mam problem z Audi a4 b6 1.8t lpg 2002r silnik BFB. Od jakiegoś czasu zapala się kontrolka na wyświetlaczu ciśnienia oleju (oldruck). Po czym gaśnie i znów się zapala. Wymieniłem już czujnik cisnienia, wyczyściłem miskę i smok, zmieniłem olej na mobil super 3000 5w30 po czym wlałem motodoktora, aby zagęścić olej, ale problem dalej jest ten sam. Ciśnienie było sprawdzone zegarem mechanicznym i ma dobre parametry. Brakuje mi już pomysłów co go może boleć. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam