Pilsnneer

196 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Pilsnneer

Reputacja

1. Czyli sonda sprawna dzięki Świece założone nówki Ngk takie ja polecacie Po wymianie dynamika jakby się poprawiła Ciśnienie na wolnych dokładnie 3.9 bar pod obciążeniem również idealnie 3.9 bar. Po zgaszeniu 3.5, po zapłonie rośnie do 3.9 bar. Korekta po trasie 20km +4.7. Zbyt krótka trasa? Dodam że nigdy nie miałem problemu nigdy z odpaleniem, szarpaniami itd.. Wcześniej nigdy też nie sprawdzałem korekt i nie wiem jak to wyglądało. Jutro zloguje ponownie kanały. Co robić? :/ Sprawdzić szczelność i regulować gaz?
  2. Dzięki kolego! Jednak to zaworek od filtra aktywnego Gniazda uszczelniałem latem bo robiło się nie ciekawie. Jeszcze tylko jedno pytanie? Czy sonda pracuje poprawnie ? Log z 031 Lambda Control np. Aktual | Specified 0.914 0.906 A drugim razem np. Aktual | Specified 0.899 0.906 I tak wygląda wieksza część logu. Panowie czy tak powinno być?
  3. Kurde ojciec hydraulik a nie ma kolanka PCV. Szczelność sprawdzę wraz z ciśnieniem w poniedziałek. Świeczki wymienione w tamtym roku po zakupie. Dzisiaj do nich zajrzałem, całe białe chyba od ubogiej. Muszę je wymienić w pon. Cewki sa oryginałki Gaz wyregulujemy póki co jeżdżę na benzynie jeszcze. Co do paliwa tak jakoś dziwnie mi wtryski podstukują wymiana oringów pomogła by? Koledzy co widać na logach?
  4. Witajcie klubowicze! Po roku czasu od kupna zapalił mi się kilka razy "check", Bank 1 Sensor 1 [System to lean]. Dzisiaj spostrzegłem się że po jeździe na LPG korekty pod obciążeniem wychodzą na +17. Skasowałem błędy i pojechałem na 50 km na benzynce. Grupa 032 "Idle" - -0.2 "partial" - 6.3 W logach widać coofanie zapłonu na 4'tym o 6.3st. tak musi być? Chciałbym Was prosić żebyście zerknęli na logi i powiedzieli jak wygląda sprawa. Proszę o wyrozumiałość jeżeli coś źle zrobiłem poprawić. Dynamiczny: Grupy 002, 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_002_2pxe8Y.html Grupy 003, 031, 033: http://vaglogi.pl/log-003_031_033_nd6G4A.html Grupy 003, 020, 031: http://vaglogi.pl/log-003_020_031_jm1099.html Statyczny: Grupy 031, 032, 033: http://vaglogi.pl/log-031_032_033_mLU8i.html Pozdrawiam!
  5. Miejscowość - Złotów (k/ Piły) Województwo - Wielkopolskie Witam ponownie drogich klubowiczów! Mam na imię Bartosz, na co dzień pracuję jako mechanik maszyn leśnych. Od roku jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B6 Cabrio 1.8t. Pozdrawiam !
  6. Witam, jako że to mój pierwszy post, chciałbym wszystkich gorąco przywitać i życzyć wesołych świąt Otóż, tydzień temu kupiłem niemca od polaka... Niemiec jeździł 3 litrowym kabrioletem, gdzie w 2014 roku w maju wymieniono mu silnik na 1.8t BFB, niedawno padła skrzynia i został sprzedany. Był multitronic jest manual. Audi a4 b6 cabrio 1.8t BFB 2004' (Przekładka wykonana przez jakiegoś magika w Polsce) Mam pytanie dot. czujnika sprzęgła, mistrz zmieniał skrzynię i nie podłączył czujnika a czujnik znalazłem w miejscu na koło zapasowe. Mam wbudowany tempomat ale nie działa przez ww. czujnik również auto podczas zmiany biegów dłużej trzyma obroty. Problemem nie jest gdzie wpiąć czujnik lecz skąd doprowadzić do niego kabelki? Rozebrałem tam wszystko a za chiny nie mogę znaleźć tej wtyczki 2 pinowej... Szukałem po forach konkretnej odpowiedzi, lecz nic z tego. Dowiedziałem się, że jeden pin możemy wziąć z czujnika świateł stopu a skąd wziąć 2 pin? Dziękuje i pozdrawiam! Panowie czy ten kabelek musi isc do pinu nr. 39 w sterowniku silnika? Panowie odpowiedziałem sobie sam na ten temat. Dla silnika 1.8t BFB 3 pin czujnika pedału sprzęgła - 3 pin włącznika świateł stop 2 pin czujnika pedału sprzęgła - 39 pin ECM Motronic (J220) Proszę w razie może się komuś przydać..
  7. Witam, troszke sie zagalapowalem i napisalem juz pierwszego posta nie przedstawiajac sie za co chcialbym przeprosic. Wracajac do tematu, mam na imie Bartosz, mieszkam w malej wiosce *kleszczyna* polozonej 30 km od Pily woj. Wielkopolskie. Mam 22 lata, zaraz po zawie rozpoczalem prace jako mechanik maszyn lesnych i pracuje juz w tym zawodzie 7 rok. Od tygodnia jestem posiadaczem Audi A4 B6 Cabrio z 2004 roku z silnikiem 1.8t BFB Chcialbym wszystkim zyczyc Wesolych Swiat i Szczesliwego nowego roku! Pozdrawiam Bartek