Treść opublikowana przez Marina_Yacht
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
powinien przez pewien czas zachowywać się jak nowy więc i wypalać się rzadziej, a sprawdzałeś ile ma ten stały parametr ? pochwal się jakie to koszta regeneracja oraz sam demontarz filtra
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
co kryje się pod słowem "regeneracja" ? gdzieś oddawałeś filtr ?
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
powodów zapychania jest cała lista, wystarczy że masz uwalony czujnik, np. świecę żarową , egr, klapy i już procedura wypalania nie zostanie uruchomiona , dlatego warto przeczesać całe auto w poszukiwaniu błędów... ja nadal nie wiem dlaczego nie mogę odpalić procedury wypalania vcds-em mimio braku błędów
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
robiłem z tego linku u mnie jest inaczej , nie mogę odszukać tych pozycji , mam concert, w tych miejscach mam elektryczny dach i inne nie pasujące rzeczy
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
rękoma i nogami bronię się przed wycinaniem ale jak mam dwa razy dziennie sprawdzać olej i się stresować to chyba się go pozbędę, a co do Twojego oleju to niebywala sytuacja że ubyło, a tak na marginesie jak masz max to już się zaczęło rozrzedzać z paliwem dobrze że kontrolujesz
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
jak jest coś nie tak z dpf to przybywa oleju a nie ubywa, a do wypalania najlepszy obroty około 2500 nie musisz tak pałować :))
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
nikt nic nie wie ? no panowie ?
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
nie przeskoczysz tego, im bardziej zbliżone dasz mijania tym bardziej musisz isć w niebieską poświatę a to da taki efekt że przy lekkim deszczu będziesz widział jak kret:( ja kupiłem night breaker i tak samo jest żółto, jak masz możliwość wstaw foto jak wyszły ledowe nie wiem które wybrać
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
podpowiedzcie co robić z moim DPF, wypalić serwisowo i obserwować ? czy przy taki wysokim poziomie oil dasch 0.35 to śmietnik już ? nie mam jeszcze swojego kabla żeby obserwować codziennie ale mam wrażenie że zdecydowanie za często się wypala, podpowiedzcie dlaczego mam taką dużą różnice ciśnień edit. walczyłem dwie godziny i cały czas ze względów bezpieczeństwa nie chciał wypalić dpf , próbowałem vcds i jakimś serwisowym warunki spełnione, paliwo, rozgrzany silnik, temp paliwa ok, temperatura za filtrem dpf 132 c, i nic
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
tak przypuszczałem, jak ktoś pamięta to poproszę O KODOWANIE bo nie mam u siebie aktywnego domykania
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
podrzuci ktoś domykanie szyb z pilota ? najlepiej by było gdyby przy zamyaniu auta z automatu się domykały ale pewnie jest to niemożliwe
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
orientujecie się czy powinien się wypalać do okolic zera ? czy zawsze zostaje coś na plus
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
może ktoś z doświadczenia napisać w zdrowym DPF jakie jest tempo zbierania się sadzy, co ile kilometrów powinien się przeciętnie wypalać ? oraz czy po pełnym cyklu powinno pokazywać okolice zera po wypaleniu ?
-
Pedał sprzęgła nie dochodzi do końca audi b8
mam kłopot z pedałem sprzęgła, od zakupu trzeba wcisnąć mocno pedał sprzęgła by czujnik pozwalał na odpalnie auta, mechanik obstawiał pompkę sprzęgła, wymianiliśmy ją po wymianie identycznie tak samo , układ odpowietrzony a do odbojnika brakuje jakieś 1 cm, czujnik też załozyłem inny, przy odpowietrzaniu pedał wpada bez prodlemu do końca opierając się na odbojniku lecz gdy go podpompuje kilka razy znowu ogaranicza możliwość wciśniecia, proszę o sugestie i pomysły, mam oryginalne sprzęgło i dwumas a przebieg 210 tyś czy może to być związane z kończącym się sprzęgłem ? pozdrawiam
-
Audi A4 B8 avant 2.0 TDI 170 CAHA White Ibis alu 19 Eibach Pro Kit zew.S-Line
ile obstawiacie że trzeba dołozyć przy sprzedaży idealnej s-line (taką posiadam) ?
-
Audi A4 B8 avant 2.0 TDI 170 CAHA White Ibis alu 19 Eibach Pro Kit zew.S-Line
piękna jest ta kierownica, na plus wrażenia ? miałem wcześniej bmw e90 i m-pakietowa była mniejsza i grubsza niż obeecna w audi s-line
-
Audi A4 B8 avant 2.0 TDI 170 CAHA White Ibis alu 19 Eibach Pro Kit zew.S-Line
a powiedz mi jeszcze czy zderzak tył po lifcie pasuje na ślizgi przedliftowego? i jak możesz ile kosztuje podłączenie lamp neon pomijając ich zakup .... pozdrawiam
-
Audi A4 B8 avant 2.0 TDI 170 CAHA White Ibis alu 19 Eibach Pro Kit zew.S-Line
bardzo ładne auto i mody takie w moim stylu, ten zderzak przód to jest polift czy pre-lci ? jak komfort na kole 19 ? miałem e E91 i nie ciekawie się jeździło
-
Wymiana Czujnika Położenia Sprzęgła 2.0 TDI CR
może coś w tym jest, ta podstawa ze śrubą jest trudno dostępna żeby wizualnie ocenić ? obawiam się że to będzie kończył się dwumas, jak jest rozgrzay i ruszam to kołysze 1-2 sekundy, tyle że jak poczytać to ten objaw po wymianie dwumasa kompletnego u niektórych nie zniknął, i bądź tu mądry
-
Wymiana Czujnika Położenia Sprzęgła 2.0 TDI CR
skrzynia ? po czym wnosisz ? będę widział na podnośniku ale przy przebiegu 180 tyś (mam pełną historię) skrzynia to raczej tak szybko nie padła
-
Wymiana Czujnika Położenia Sprzęgła 2.0 TDI CR
problem w tym że tak kupiłem , na moje sprzęgło ani dwumas nie było jeszcze ruszane, musiałbym od czegoś zacząć bo odstawiam auto po niedzieli a nie chcę żeby mi wszystko po kolei wymieniali jak leci zanim dojdą od czego nie można wcisnąć sprzęgła,
-
Wymiana Czujnika Położenia Sprzęgła 2.0 TDI CR
Miałem identyczny problem u mnie okazała się śruba w skrzyni na której opiera się łapa - była za krótka. Skutkiem tego rozszczelniała się pompa sprzęgła. Tutaj jest temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/356247-dwukrotna-wymiana-pompy-sprzegla/ jednak nie wciska się u mnie sprzęgło do końca brakuje na oko 2-3 cm, szukać nowej pompy czy z czego to wynika? piszesz że śruba była u Ciebie za któtka ale to chyba nie jest trop bo widocznie ktoś u Ciebie zastosował złą , u mnie jest raczej jeszcze nie ruszane w tych rejonach więc powód musi być inny
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
wymianiał ktoś ostatnio na ledy światła dzienne ? może jakiś link ? przekopuje się przez stosy ofert i nie wiadomo co wybrać
-
tempomat nie działa blad czujnika sprzegla G476 oraz jego wymiana
Dzieki, czytałem ten wątek, sprawdzę i wymienię to żeby się w trasie nie ździwić , mam jeszcze do Was pytanie czy te czujniki były inne przy różnych wersjach silnikowych ? a może ktoś posiada numer czujnika pasującego do 2.7 tdi ? raczkuje w temacie bo to moje pierwsze audi, wczesniej miałem bmw i miałem wszystko w jednym palcu a teraz jak dziecko we mgle ....
-
tempomat nie działa blad czujnika sprzegla G476 oraz jego wymiana
Witam wszystkich forumowiczów, mam problem z tym iż musze mocno wciskać pedał sprzęgła by auto zapaliło, piszecie co prawda o problemach z tempomatem który u mnie działa ale zdaje się że w moim przypadku sprawa dotyczy też wymiany pompki sprzęgła z czujnikiem, możecie podpowiedzieć czy u mnie nastaiwać się na wymianę całości czy może samego czujnika ? pozdrawiam Audi B8, 2.7 Tdi