Treść opublikowana przez jurasman
-
Audi A4 B9 Allroad 3.0 TDI
witam wyhaczyłem a4 allroad z 2017roku, 272km z tipem i przebiegiem 273 tys.km jest się czego obawiać przy tym przebiegu? co bedzie w najbliższej przyszłosci do roboty w silniku??
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
jurasman skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZF49HA158772
-
Audi A4 B9 Allroad 3.0 TDI
pozost jak najbardziej jestem świadomy, od 10lat jeżdżę 3.0 tdi i sporo w tym silniku grzebałem
-
Audi A4 B9 Allroad 3.0 TDI
allroad są jeszcze dwa na otomoto za 75 sprowadzony po dzwonie za 120 z 2020 roku ale to już poza mój budżet
-
Audi A4 B9 Allroad 3.0 TDI
to jedynie coś takiego znalazłemhttps://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/audi-a4-allroad-ID6I1VHI.html
-
Audi A4 B9 Allroad 3.0 TDI
czyli najrozsądniej szukać czegoś z tiptroniciem??
-
Audi A4 B9 Allroad 3.0 TDI
ta pierwsza z 2018 roku wg. raportu carvertical to jest tiptronic zapis 0G7 TIPTRONIC
-
Audi A4 B9 Allroad 3.0 TDI
Dwie sztuki Allroad do oceny otomoto.plUżywany Audi A4 Allroad 2018 - 77 890 PLN, 187 600 km - O...Interesuje Cię Audi A4 Allroad? Sprawdź ofertę dostępną teraz na OTOMOTO. Poznaj szczegółowe informacje o wyposażeniu, stanie technicznym, historii i cenie.otomoto.plUżywany Audi A4 Allroad 2016 - 67 900 PLN, 183 129 km - O...Interesuje Cię Audi A4 Allroad? Sprawdź ofertę dostępną teraz na OTOMOTO. Poznaj szczegółowe informacje o wyposażeniu, stanie technicznym, historii i cenie.
-
Telepie budą tip 3.0 tdi ASB
- Aktywacja i Montaz AUX dla RNS E
witam co muszę zrobić aby mieć wejscie usb zeby sluchać muzyki z pendriva? da się kupić jakiś kabel i podpiąć do radia czy do zmieniarki? mam RNS-E ze zmieniarką w schowku, system BOSE i ori Bluetooth A4 B7 z końca 2004 roku- Problem podczas ruszania na skręconych kołach.
Witam Panowie u mnie też jest problem z biciem przy ruszaniu ale takze podczas szybkiej jazdy na wprost, szczególnie na zimnym oleju czy to w skrzyni czy to w dywsze Jadąc na łuku i wyprostując delikatnie kierownice bicie ustaje i mocno to czuć też gdy przewoże coś ciezkiego w bagażniku skrzynia 1,5 roku po remoncie nie dawno wymieniony olej ZF i podpora wału Gdzie szukać problemu? Dyfer, przeguby wewnetrzne, torsen???- Tiptronic 6Hp19
w serwisie ASB w Piszczacu nie daleko Białej Podlaskiej- Czy wymieniać olej w tipie ?
Witam zauważyłem ostatnio przy niskich temperaturach że skrzynia zachowuje sie jakoś dziwnie mianowicie, przy wyjezdzie z garażu na wstecznym po kilku metrach auto przyspiesza i usiłuje jechać mino wciśniętego hamulca, raz nawet zgasł silnik, a gdy przy zatrzymaniu wrzucę N obroty skaczą do ok.2500 po wyjezdzie na droge 1,2 ok a jak przerzuca na 3 jakby ostro wyhamowuje że niemal w szybę przywale dzieje się tak tylko gdy auto jest zimne co to może być? za mało oleju? pora na wymianę? dodam że skrzynia robiona rok temu, przejechane około 25kkm, gwarancja na pół roku i 60kkm a jest jeszcze jeden objaw, ale wystepuje tak samo na zimnym i na ciepłym silniku-gdy skrzynia załączy 3 bieg obroty spadną na 2000 po czym za chwilę zmiejszą się jeszcze tak do 1800 co z tym robić???- nierówna praca silnika na wolnych obrotach
tutaj jest wątek ze skrzynią- nierówna praca silnika na wolnych obrotach
Wtryski wymieniał gość z derewicznej Skrzynia robiona w Piszczacu i po jej naprawie nierówna praca ustała- nierówna praca silnika na wolnych obrotach
odebrałem dzisiaj auto z zakładu asb,bo w miedzyczasie padła skrzynia no i ku mojemu zaskoczeniu silnik pracuje równo cichutko tak jak powinien no i nie wiem czy przyczyną tego trzesienia na wolnych obrotach była skrzynia biegów czy może wymieniane wtryski dopiero zaczeły pracować jak trzeba co o tym sądzicie?- Tiptronic 6Hp19
no i wiadomo już co ze skrzynią pękniety kosz A w skład naprawy wchodzi nowy kosz,nowa pompa,nowa hydrokinetyka,czyszczenie mechatroniki no i uszczelki,filtr i olej koszt 3400- Tiptronic 6Hp19
niestety w moim przypadku to tylko laweta pozostała to pozostaje tylko znaleść dobry serwis asb w okolicy- Tiptronic 6Hp19
tak się zastanawiam czy nie zmienić skrzyni na manual orientuje się ktoś gdzie w lubelskim jest warsztat który mógłby się tym zająć? i jaki byłyby koszt?- nierówna praca silnika na wolnych obrotach
ostatnio dolałem 2 litry a duzo nie jezdziłem ze względu na prace silnika , może 2kkm a jak odpale auto w garazu zaraz cały zadymiony i nie da się wytrzymać i jeszcze z wydechów cieknie czarna jakby woda,być może to płyn z zmieszany z sadzą...nie wiem w każdym bądz razie za tydzień audi jedzie do ogarniętego mechanika i powinno być wszystko jasne- nierówna praca silnika na wolnych obrotach
pojawił się kolejny objaw mianowicie obywa płynu chłodniczego a nie widać wycieków ani plam na podłodze i do tego dymi na biało zaraz po odpaleniu czyżby uszczelka pod głowicą? auto już czeka w kolejce do mechanika na koniec lutego- Tiptronic 6Hp19
witam kolego miałem ten sam problem ze skrzynią i ten sam błąd jezdziłem troche zmieniając biegi tipem jednak po ostatnich kółkach na śniegu całkiem rozłączyło biegi ale nie pokazało trybu awaryjnego jak wynika z dyskusji powyżej może byc to sterownik a czy rozwiązałeś problem u siebie i co było przyczyną?- nierówna praca silnika na wolnych obrotach
nie pytałem o to nawet bo wydawało mi się to oczywiste wczoraj wyciągnąłem nadmiar oleju,było o 1,3 litra za dużo- nierówna praca silnika na wolnych obrotach
nic dokładnie nie wiem ,powiedział tylko że te wtryski są ok i problemu trzeba szukać gdzie indziej- nierówna praca silnika na wolnych obrotach
mam problem silnik pracuje nierówno na wolnych obrotach pod koniec listopada wymieniony olej,filtry,(nie sprawdzałem nawet stanu oleju)miesiąc pózniej pojawił się problem z nierówną pracą silnika lecz tylko na biegu jałowym,przy odpalaniu nie słychać rozrządu,auto nie dymi(jedynie pusci na czarno przy przyspieszaniu),brak błędów,moc ok, dobrze pali ale jest za dużo oleju w piątek mechanik stwierdził wtryski do wymiany,ok znalazłem używki komplet za 2.4k,po załozeniu wtrysków auto już nie kopci na czarno przy dodaniu gazu lecz nierówna praca pozostała zabrałem auto od mechanika nie ma czasu na dalszą naprawę i stwierdził że silnik nie pracuje na wszystkich cylindrach i do sprawdzenie rozrząd że niby łańcuch się rozciągną i przeskoczył i że naprawa wyniesie z 10k miał ktoś podobny problem badz wie co mu dolega? - Aktywacja i Montaz AUX dla RNS E