Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stasiu1986

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stasiu1986

  1. Akurat te same źródło kolega Olinek2
  2. Powiem że kolega Olinek2 ma głowę na karku, nie jedną rzecz w aucie ogarnął Byłem pierwszy w etapie testowania tego modułu no w sumie on był pierwszy bo sobie wrzucił do auta
  3. Za same części do tego dolicz zmianę komfortu
  4. Wszystko zależy za ile kupisz Graty
  5. To ja się podepnę pod temat posiadam MMI 3G + i podczas jazdy nie mogę oglądać filmów , jak to odblokować ??
  6. Sprawa załatwiona wystarczyło wgrać nowy soft do getweya
  7. Nie ma takiego czegoś jak getwey nie obsłuży jeżeli jest na światło wodzie, wystarczyło wgrać nowy soft i już działa wszystko tak ja trzeba. Więc na przyszłość nie zmienić getweya
  8. Nie tylko sim, z twojego pytania wynika że masz 3g high, w 3g już jest wprowadzony inny wygląd i więcej opcji dodatkowych
  9. Jednak kolego się mylisz
  10. Nic nie trzeba zmieniać żadnego getweya, wystarczy go sflashowac i już wszystko gra
  11. No tak nie zauważyłem że to wersja mmi z sim, ja teraz przechodziłem na mmi 3g plus ale bez sim
  12. Jeżeli masz mmi 3g high to żeby przejść na mmi 3g plus to masz do wymiany jednostkę główna i guziki i nic więcej
  13. Getweya nie zmieniałem został ze starej mmi 3g, chłopaki z vagsystems. Com stwierdzili że nie ma potrzeby go zmieniać
  14. Wiem o tym ale nie wiem jak to zmienić
  15. Witam Robiłem teraz przejście z mmi 3g high na mmi 3g plus i mam problem nie mam zegara na mmi i duzo zeczy nie aktywnych może ktoś wrzuci zdjęcia z menu zielonego jak ma ustawione suwaki
  16. A ja nie mam i nie wiem czemu
  17. Tak mam i niby to tylko w zielonym menu da się zmienić
  18. Panowie nie mogę ustawić godziny w MMI 3G+ nic nie jest podświetlone żeby wejść i ustawić o co chodzi ??
  19. leewang te swoje fotele masz na sprzedaż
  20. Ostatnio wyjąłem moduł bt bo był mi nie potrzebny (przejście z 2g na 3g) znajduje się pod wykładzina w czarnym pudełku po stronie pasażera
  21. Ciekawe czy kolega Patryk jagoda ma przystosowany zderzak przedni pod pdc
  22. Mi kiedyś baba wjechała w dupsko , straty nie były duże ale podłoga harmonia . Dostałem wtedy pamiętam jakoś 5 tys
  23. Bardzo ładne auto gratuluje zakupu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.