-
[B5 AFN] Dziwny dzwiek afn
Stetoskopem słuchałem i dźwięk dochodzi z przodu na lewo i na dół od walka pośredniego
-
[B5 AFN] Dziwny dzwiek afn
To co jest na filmie to już jest cicho, przed wymianą oleju był o głośniej.
-
[B5 AFN] Dziwny dzwiek afn
- [B5 AFN] Dziwny dzwiek afn
Dzisiaj sprawdzałem to nie pompa podciśnienia :/ Później dodam nagranie tego dźwięku.- [B5 AFN] Dziwny dzwiek afn
Aha jutro sprawdzę, ale to tak jakby z połowy wysokości silnika.- [B5 AFN] Dziwny dzwiek afn
Jak byłem w kanale to tak, ale to nie łożysko oporowe na skrzyni bo po wciśnięciu sprzęgła dźwięk pozostaje.- [B5 AFN] Dziwny dzwiek afn
Tak uruchamiałem bez pasków osprzętu, miałem rozebrany cały przód jak do wymiany rozrządu (rozrzad nowy zakładany 28 Grudnia, tak jak paski osprzętu i wszystkie rlolki) i cisza to żadna rolka dźwięk jest tak jakby z silnika.- [B5 AFN] Dziwny dzwiek afn
Paski i rolki sa ok, ściągnąłem oba paski zdemontowałem przod i i sluchalem zadna rolka nie chałasuje dźwięk dochodzi z okolic wałka pośredniego i wału. Im silnik cieplejszy tym dźwięk głośniejszy.- [B5 AFN] Dziwny dzwiek afn
Panewka to nie będzie, ten dziwek przypomina zacierająca rolke a panewki słuchał em i żadna nie klupie.- [B5 AFN] Dziwny dzwiek afn
Witam Jako że nie znalazłem odpowiedzi na forum to piszę. Od jakichś trzech tyg w mojej a4 słychać dziwny dźwięk tak jak by coś się zacierało, najbardziej na wolnych obrotach. Sprawdziłem wszystkie rolki paski i to nie to, dźwięk dochodzi z okolic rozrządu ale tam jest wszystko ok . Co to moze byc?- AFN -Po korekcie kąta wtrysku ciężko odpala
Ja korekcje robiłem na zgaszonym, rureczki popuściłem żeby się ułożyły i zkreciłem.- AFN -Po korekcie kąta wtrysku ciężko odpala
Autko już sprawne okazało sie że popuścił sie przewód zasilający pompę i się zapowietrzala. Dzieki za pomoc.- AFN -Po korekcie kąta wtrysku ciężko odpala
Nie rurek nie popuszczalem, a jesli chodzi o pukanie to wiedziałem że większość tak robi:) Dodam że jak już zapali to pracuję poprawnie. I jak już zapali go zgasze i od razu próbuje zapalić to odpala od strzała ale jak poczekam z 10 15 sekund to znowu jest problem.- AFN -Po korekcie kąta wtrysku ciężko odpala
Też już o tym myślałem, sprawdzę jak wrócę z pracy.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Nazywam się Kuba jestem z Zabrza, audi mam 1,5 roku i zostane z nim na dłużej. Pozdrawiam - [B5 AFN] Dziwny dzwiek afn
Jakub89
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta