maro_a

• Paliwo
    PB

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia maro_a

Reputacja

1. Jakaś podpowiedź jak? Albo przekierowanie do odpowiedniego wątku ?
  2. Próbowałem miałem 2 telefony niestety obydwa na androidzie i tak samo się działo. Dziś spróbowałem 3 telefon (też z androidem Cyanogenmod) i ten telefon działa, znaczy da sie odebrać i rozmawiać muzyki prze bluetooth się nie da słać.
  3. Witam, Mam u siebie RNS 4.2 z wersją oprogramowania 0102, okazało się że autko ma bluetooth rozgłasza mi się Audi UHV 8424 jak próbuję się podłączyć (telefon z androidem 6) , pokazuje się na telefonie podłączone, na ekranie pojawia się napis PHONE słychać dźwięk parowania w głośnikach, za po kilku sekundach połączenie zostanie zerwane. Pytanie czy ktoś z was spotkał się z takim problemem? Jakieś wskazówki gdzie szukać problemu?
  4. Pojechałem na geometrię 3d w inne miejsce jeszcze. Okazało się że jednak nie jest tak super (chociaż wydruk z poprzedniego miejsca był cały na zielono). Dokonali poprawek ale kąt pochylenia dalej jest na czerwono, powiedzieli że tego się nie da regulować, że można próbować wymieniać amortyzatory ale to może też nic nie dać, że przyjeżdżają auta z dużo gorszymi parametrami i jeżdżą ok. Czy uważacie że wymiana amorów może coś tu pomóc? Auto dalej pływa po drodze wystarczy dotknięcie kierownicy dosłownie. Może jest ktoś w stanie polecić jakiegoś magika w Krakowie co sobie z tym poradzi. Bo byłym już w kilku warsztatach i nikt nie wie o co chodzi.
  5. Amortyzatory były sprawdzane na trzepakach i wyszło, że są ok. Co do zbieżności to źle napisałem była oczywiście robiona pełna geometria przód, tył - i twierdzą że jest ustawione książkowo a auto wariuje. Sprawdzane też były felgi i opony.
  6. Witam klubowiczów, W listopadzie zostały wymieniony komplet wahaczy przednich oraz tuleje sanek (o ile nic nie przekręciłem info od mechanika), po czym była robiona zbieżność (przód, tył) a auto zachowuje się bardzo dziwnie: - auto nigdy nie jedzie prosto, na prostej drodze ucieka w lewo albo prawo dosłownie dotknięcie kierownicy powoduje zmianę kierunku, - przy większej prędkości na autostradzie ok 120-140 km/h na prostym odcinku drogi jedzie kilkadziesiąt metrów prosto i momentalnie leci w prawo. Była sprawdzana kilkukrotnie zbieżność zawsze jak to mówią wychodzi książkowo, byłem u kilku mechaników sprawdzane były czujniki położenia kierownicy jakieś cuda jeszcze, nawet wahacze poszły na gwarancję i założony inny komplet. A przyjemnej jazdy autem zostały nici. Może ktoś się spotkał z podobnym problemem podpowie co sprawdzić, gdzie może leżeć przyczyna?
  7. Witam forumowiczów a4-klub.pl, mam na imię Marek i mieszkam w Krakowie od listopada jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 3.0 benzyna z 2004r.