Treść opublikowana przez dawid922
-
Chipowanie Audi 1.9 tdi 130 km
Dzwoniłem 900 zł za chip moc do 160 -170 koni robia w 4 h
-
Pompa wspomagania
okk dzis zamawiam dzieki Zdam relacje Wymiana tylko troche pomogła ;/
-
Pompa wspomagania
http://allegro.pl/conti-pasek-6pk1125-audi-a4-b6-b7-1-9-tdi-i6387051400.html http://allegro.pl/pasek-wieloklinowy-conti-6pk1610-audi-a4-tdi-avf-i6567237728.html ??
-
Pompa wspomagania
Az dziwne ,ze to moze wpływac na dzwiek przy skrecaniu na pewno sprawdzę i tak wyjdzie taniej niz wymiana pompy
-
Pompa wspomagania
Pasek w pompie ? Mechanik mówi od razu " pompa do wymiany " oni nic tylko by chcieli od razu wymieniac wszystko 1. Czyli pasek na pompie albo 2 . luzny pasek na uszkodzonym łozysku alternatora ?
-
AWX - Wykaz z VAG - Analiza Błędów
Dzieki mam juz zakuiony specjalny preparat do czyszczenia jutro zabieram sie za to
-
Radio
Mam specjne pilniczki i chyba jakis mechanizm w srodku jest polamany wiec czeka mnie grubsza rozbiórka
-
Pompa wspomagania
Juz to zrobiłem . Mi wystarczył litr płynu Pompa juz działa sprawnie .. A myslałem ,ze bedę regenerował koszt 350 pln ;/ uzywana na szrocie orginalna 150 ;/ Dzieki wszystkim
-
ELetryka błedy WAG
Rozumiem , Dzieki !
-
ELetryka błedy WAG
Uzbroje sie w mini papier scierny i kontskt
-
ELetryka błedy WAG
Świetnie !!!! Wielkie dzieki !!!! Dzisiaj się za to zabieram ,ze zanjomym za2 h jade dko sklepu . Powiedz mi prosze z własnego doświadczenia , czym przeczyścic styki ? To od razu kupie Jeszcze raz dzieki ! Pozdrawiam !
-
Chipowanie Audi 1.9 tdi 130 km
Dzieki za odpowiedz, Patrzyłem juz jakie to sa koszty i jak chipowac to juz cos porzadnek bez zadnek " kości " czy boxa Tak wiec odpusciłem sobie taki wydatek
-
Pompa wspomagania
Cześć , Mam taki problem ,ze przy skrecie kierownicą buczy mi , czy to na postoju czy na parkingu i hałas jest coraz gorszy , Z tego co mi powiedizał mechanik to jest to pompa od wspomagania .... i tu mam pytanie ... Widziałem jakies nowe za 300 zł na allegro nie wiem czy doobrze to zoobaczyłem. A regeneracja ( dzis pytałem ) 300 -450 plus oszt wyciagniecia . Co o tym myślicie ? Wyczytałem ,ze moze to byc poprzez stary płyn wspomagania . Polecono mi by kupic 2 l płynu Febi mineralnego 6162 a wczesniej sprawdzic kolor starego . jesli jest brazowy to wykonać czynnośc zmiany oleju . Czy ktoś wie jak zrobić to szybko i sprawnie ? jade dzis po olej
-
Radio
Dzieki za dop ! Dzis sie za to zabieram , zdam relacjie Pozdrawiam ! Bzpiecznik nr 39 Działa !! Hm .... podobno jest jakis bezpiecznik w radiu ? Próbowałem go wyciagnać ale o coś chaczy boje się ,ze coś połame ... Sprawdze na necie jak to zrobić i zdam relacje ! :))
-
ELetryka błedy WAG
Powiem Ci szczerze ,ze dla kogos kto nie miał styczności to takie zdjecia mało co mwia bo nie wiem zupełnie od czego sie zabrac Ale skoro je wrzcuiłes to na pewno jest to proste wiec dzis siadam do tego i zaczyna majsterkowac moze uda mi sie rozebrac . Na drugi zdjeciu w czerwonym kułku . co tam doładnie miałbym zroibć tam jakis styk moze nie dolegac ?
-
ELetryka błedy WAG
Mikro styk w zamku drzwi ? gdzie on jest ? przewody miedzy drzwiami a karoseria czyli rozebrac drzwi i posrpawdzac przewody ? a jak sprawdzic ta mała cewke ? Soorka , pierwszy raz grzebie w aucie i jestem laikiem w tym
-
ELetryka błedy WAG
Błedów jest wiecej . To są te które powróciły dwukrotnie 2 x jednego i drugiego dnia robiłem wykaz z VAG Dzieki wszystkim Za odp !
-
ELetryka błedy WAG
Dzieki ! Czyli od czego zacząć ? Jeśli chodzi o kluczyk zapłonu ? baterię ? mam dobrą na wszelki wypadek wymienic ? Drzwi wszsytkie sie idelanie zamykaja , nie z nimi zadnego problemu Wszstkie błedy kasowałem dwukrotnie
-
ELetryka błedy WAG
Cześc , posiadam takie błedy na wagu z elektryki ... 00576 - Terminal 15 57-10 - Electric Circuit Failure - Intermittent 01176 - Key 07-10 - Signal too Low - Intermittent 01561 - Rear left door 61-10 - Won't De-Safe - Intermittent 01562 - Rear right door 59-10 - Can't Unlock - Intermittent 01562 - Rear right door 61-00 - Won't De-Safe Czy ktoś wie od czego zacząć szperac ? Z góry dzieki za odp ! Pozdrawiam
-
Radio
Cześć , Po oddaniu auta u mechanika przestało działać mi radio . Nawet nie chce sie właczyć ... Podobno nawet go nie dotykał . Pewnie bezpieczniki dobrze myśle ?
-
AWX - Wykaz z VAG - Analiza Błędów
Wymieniony termostat kosz 40 zł plus robocizna 30 zł chodzi jak nalezy Poduszka pod silnikiem podobno jest dobra ale jakis kabelek zdraty i dlatego czujnik szaleje ;/ Ale mozna jezdzić choć dziwią mnie drgania na skrzyni biegów ;/ Mam taki mały problem ,ze przy dodawaniu gazu czy na bigu czy na jałowym od 900 do 1300 ok buczy .. Co to moze byc ? Jutro to sprawdzę , Czyli powypinać kostki i posrpawdzac przewody ? Wystarczy jak spryskam WD 40 i poszoruję szczotką do zębów ?
-
AWX - Wykaz z VAG - Analiza Błędów
Audi a4 B6 soorka pierdyknełem się : )
-
AWX - Wykaz z VAG - Analiza Błędów
Baterie w pilocie mam dobra .... Mimo wszystko wymienić ? "Te wszystkie błędy z drzwiami - zacznij od ściągnięcia harmonijki między nadwoziem a drzwiami, zobacz stan przewodów, w B6 lubią się łamać na zgięciu... dodatkowo w kostce drzwi lubią śniedzieć przewody... "" Mam b4 ale to szczegół . Nie znam sie woogle na czymś takim ale to chyba nie jest wielka filozofia by jezdzić z tym do elektryka . Samemu posciagac listwy i sprawdzić stan ?
-
Chipowanie Audi 1.9 tdi 130 km
Soorka , pierwszy raz jestem na takim forum . Dzieki za odp i za wyrozumiałość . Skrupulatnie wszystko przeczytam PZDR
-
AWX - Wykaz z VAG - Analiza Błędów
Taaaak .... Dzis wymieniam termostat i mechanik zajrzy pod poduszki ... Ale nie wiem co z reszta błedów .. ;/