-
B5 AJM / AVANT FL by matekk
Z czego wziąłeś plastik na łezkę USA ? Od kierunku e46 ?
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Przód już skróciłem o jednego "grzybka", problem jest taki, że nigdzie nie mogę znaleźć tego gwintu, z tego co widzę jest to bardzo rzadki model ;/
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Mógłbym prosić o jakiś link , jakie to mniej więcej kupić ? A i jeszcze dodam ze ten gwint ma regulacje twardości. Moze to mieć też jakiś wpływ ?
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Wahacze były skręcane po obniżeniu, odboje niby dostałem jakieś do gwinta ale wyglądają indetycznie jak oryginalne, powinienem kupić jakies inne ?
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Witam, nie wiem czy to dobry temat ale mam taki problem. Zakupiłem używanego gwinta Koni od kolegi, założyłem alusy 205/35 r18, spuściłem na sam dół a tu zonk, auto nie leży tak nisko jakbym chciał. Regulacji juz nie ma z przodu a amor siada na odbojach. Dodam ze kumpel na tym gwincie mógł zejść bez problemu nizej, jedyna różnica w naszych samochodach to to, ze on ma 1.9 AFN a ja 1.9 AJM. Nawet próbowaliśmy na tych samych felgach, i jemu opada zdecydowanie nizej, co moze sie różnic i co zrobić zeby auto zeszło nizej ??
-
Polerka dla początkującego
Ja zacząłem od polerki K2, rotacja marketowa koszt ok 250zl. Jestem z niej bardzo zadowolony, i myślę ze jezeli ktos robi polerke z głową i z jakąś odrobina wiedzy na ten temat to nie ma szans narobić szkód. Ja zaczynałem od rotacji i nie zdarzyło mi się jeszcze cos przypalic czy przetrzec
-
Rezanie bixenonu
- Rezanie bixenonu
https://hidretrofit.pl/sklep/hella-gen-3-bi-xenon/ panowie co sadzicie o tych projektorach ? Za regenerację powiedzieli mi 250zl wiec moze jednak ten bixenon bym wyrezal ? Hella 3 pasuje bez problemu ? ?- Rezanie bixenonu
Panowie, powiedzcie mi czy ori bixenon z a4 b8 wejdzie bez większych problemów do a4 b5 polift lampy valeo ? Lampy i tak mam do regeneracji i wpadłem na pomysł wszczepić tam bixenon od b8 ;d- Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
AJM 360tys, po wymianie rozrządu, wszystkich napinaczy i pasków - Rezanie bixenonu
mikun321
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta