Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bragga30

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Bragga30 odpowiedział(a) na Bragga30 temat w 1.8T
    Założyłem jeszcze raz tym razem zamiennik nic nie cieknie tylko dalej przeklamuje pokazuje max ,ale zamiennik jest trochę krótszy . Kupię jeszcze raz ori
  2. Bragga30 odpowiedział(a) na Bragga30 temat w 1.8T
    Szukam wszędzie i nikt nie pisze że tam jest oring może źle wsadzilem tylko czego mi pokazuje stan oleju ponad max ?
  3. Bragga30 odpowiedział(a) na Bragga30 temat w 1.8T
    No to już wiem dlaczego wyciek jest, a taka rurkę tylko w aso ? Wiesz jaki może koszt ?
  4. Bragga30 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam niewiem czy był taki temat bo nie mogę znaleźć. Audi a4 b7 1.8t ,wymieniłem lejek bagnetu bo mi pękł. Ori z aso dobrany po vin i niestety cieknie od spodu , dodatkowo pokazuje mi więcej oleju na bagnecie, ponad max. Pytanie czy idzie tam jakiś oring żeby nie cieklo w opakowaniu nie było zadnej gumy i dlaczego nagle pokazuje więcej tydzień temu było ok płynu nie ubywa .
  5. Niewiem czy mechanik dał w te załamania, a uszczelka napinacza była wymieniana za pierwszym razem jak okazało się że po wymianie uszczelki pokrywy dalej cieknie. Pozniej to już zaniedbanie z mojej strony aż do momentu kiedy zalalo rozrusznik nie chce zeby sytuacja się powtórzyła
  6. Bragga30 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam mam problem odnośnie wycieku oleju za pierwszym razem wymieniłem uszczelkę pod pokrywa zaworow, niestety cieklo i zalalo rozrusznik. Tydzień temu wymiana rozrusznika i uszczelki i dalej cieknie . Zbiera się olej z tylu silnika , koło śruby po lewej poniżej jest taki rowek (zalamanie)i tam się zbiera olej .Proszę o pomoc
  7. Witam mam problem odnośnie wycieku oleju za 1 razem wymieniłem uszczelkę pod pokrywa zaworow niestety cieklo i zalalo rozrusznik. Tydzień temu wymiana rozrusznika i uszczelki i dalej cieknie . Zbiera się olej z tylu silnika , koło śruby po lewej poniżej jest taki rowek (zalamanie)i tam się zbiera olej .Proszę o pomoc
  8. Bragga30 odpowiedział(a) na Bragga30 temat w Audi A4 B6/B7
    Zdjąć jest je łatwiej tylko trudniej założyć jak nie masz odpowiedniego przyrządu do tych obejm przerabiałam to już w b5 Zawartość dodana 57 minutes later Byłem dzisiaj u mechaniak zajmuje się tylko grupa vw i dojezdzajac do niego miałem 90 stopni w zbiorniczku ponad max odkręcić korek i wywala płyn wsiadamy dał jej w palę zaczęło grzać jak talala podnosimy maskę płynu nie wywala stan opadł powiedział że jeśli że to powtórzy to albo pompa wody (chociaż nowa ) lub glowica
  9. Bragga30 odpowiedział(a) na Bragga30 temat w Audi A4 B6/B7
    Oki dzięki w poniedziałek zacznę działać bo muszę psychicznie odpocząć od tego samochodu jak coś zrobię i pomoże to się z wami tym podzielę . pozdrawiam
  10. Bragga30 odpowiedział(a) na Bragga30 temat w Audi A4 B6/B7
    A jak się osobno odpiwietrza nagrzewnice w b7 ?
  11. Bragga30 odpowiedział(a) na Bragga30 temat w Audi A4 B6/B7
    Tym bardziej że ty już ruszales głowicę więc myślę że albo nagrzewnica. Albo coś gdzieś jest nie drozne ja obstawiam ogólnie nagrzewnice to jest częsty problem w audi
  12. Bragga30 odpowiedział(a) na Bragga30 temat w Audi A4 B6/B7
    Tez tak mam chociaż ostatnio przegoniłem auto i nawet zaczęło na postoju lecieć ciepłe powietrze i od 2 dni nie podnosi się już płyn tak wysoko ale znowu leci zimne powietrze zanim przegoniłem auto dzień wcześniej jeździłem i płyn urósł wysoko trzymał się taki stan całą noc ( nic nie opadło aż się zdziwiłem ) do momentu aż pojechałem w mała trasę i zrobiłem 60 KM wtedy gdzieś to powietrze uszło i opadł płyn i tak narazie trzyma wzrasta tylko troszeczkę jak się zagrzeje
  13. Bragga30 odpowiedział(a) na Bragga30 temat w Audi A4 B6/B7
    Ok ja w poniedziałek wezmę się chyba za nagrzewnice i przypuszczam ze. W niej leży problem ogólnie nie będę jej jak coś czyścił tylko wymienię na nowa bo czyszczenie może nie rozwiązać problemu jak coś będę pisał Ok ja w poniedziałek wezmę się chyba za nagrzewnice i przypuszczam ze. W niej leży problem ogólnie nie będę jej jak coś czyścił tylko wymienię na nowa bo czyszczenie może nie rozwiązać problemu jak coś będę pisał
  14. Bragga30 odpowiedział(a) na Bragga30 temat w Audi A4 B6/B7
    Czytałem twoje posty auto kupiłem m-c temu i masakra jakaś jutro jade jeszcse raz zrobić co2 a potem wymieniam termostat i nagrzewnice bo przy zamknietym korku nie wyrzuca mi płynu chociaż widać że płyn się dużo podnosi więcej niz normalnie. tzn od 2 dni jak go przegonilem wzrasta tylko jakieś max 1,5 cm sam już niewiem , wygląda to jakby było coś przytkane i nie było pełnego obiegu. 3 audi z rzędu i zawsze coś z układem chłodzenia hehe
  15. Bragga30 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam jestem na forum nowy a mój problem polega na tym że brak ogrzewania na postoju , podczas jazdy ba wyższych obrotach leci ciepłe , temperatura 90 stopni i tak trzyma nie kopci zbiornik płynu wyr czysty i odwrotnie , jak odpalam silnik odlewamy korek i tak trzymam go do 90. Stopni nie ma bąbelków nic się nie dzieje . Natomiast jeśli odkręcić korek na rozgrzanym silniku to wywala płyn i wychodzą wielkie banki powietrza . Górny wąż od nagrzewnicy zimny dolny ciepły , wąż od silnika ten górny gorący dolny do chłodnicy zimny . Ostatnio wymieniony kol rozrządu i płyny. Proszę o pomóc co się dzieje ? Dodam że był 2 razy odpowietrzany ustepowalo na 2 może 3 dni dalej to samo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.