-
[B6 ASN] Quattro Check przepływomierz + kontrolka ASR
Nie wymieniłem jeszcze bo nie mam pewności kontrolka raz świeci raz nie byłem 2 razy na diagnostyce i raz pokazało błędy a raz nie było żadnych błędów.
-
[B6 ASN] Quattro Check przepływomierz + kontrolka ASR
-
[B6 ASN] Quattro Check przepływomierz + kontrolka ASR
Witam, 1. Od jakiegoś czasu pali mi się check engine - od przepływomierza ( sprawdzałem na diagnostyce ), mam instalacje LPG i sportowy tłumik chyba nie ma katalizatora tylko jest wydech przelotowy. ( niedawno kupiłem auto dlatego nie mam pewności ). 2. Pali się również co jakiś czas kontrolka ASR na przemian pali się pół godziny potem gaśnie i dzień jest spokój, zdarzyło mi się że pojechałem na diagnostyke i akurat żadnych błędów nie pokazało. W momencie zapalenia się kontrolki auto tak jakby zamula i czuć spadek mocy ( wrażenie jest takie w trakcie jazdy jak by z 40 koni uciekło ) Inna rzecz jaką zaobserwowałem to gdy była gołoledż to przy spokojnej jezdzie na trasie 90/100 km/h mało gazu bez przyspieszania tak jakby autem rzucało ( wrażenie jak gdyby koła nierówno ciągnęły i na boki zaczynało rzucać autem, nic takiego sie nie dzieje przy jezdzie po sniegu czy deszczu tylko gdy było pare dni gołoledzi, w prawdzie opony są nie pierwszej młodości ale przednionapendówką nigdy tak nie miałem ) Gdy kontrolka się nie pali autko jest dużo bardziej żwawe i nie rzuca nim nic na boki ) Czy ktoś miał z was podobne problemy ? Pozdrawiam, Kamil *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Moje Audi - W tym dziale możesz pochwalić się swoim autem." - wątek przeniesiony Zapraszam również tu ->Regulamin
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, Mam na imię Kamil. ( Zawiercie, woj. śląskie ) Niedawno nabyłem Audi a4 b6 3.0 v6 ASN avant quattro z 2002 r. Pozdrawiam,
kamilx9000
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta