Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ar3k92

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Czy ktos moze wrzucic fotke jak wyglada dostep do tych rzekomych 2 srub przy dwumasie?
  2. ar3k92 odpowiedział(a) na Witb7 temat w 2.0TDI
    Magiczne słowo: ZALEŻY. Ceny wachają sie od 700 do 1600. Ja zaplacilem 800 u goscia pod Wroclawiem ktory specjalizuje sie w dpfach Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  3. ar3k92 odpowiedział(a) na Witb7 temat w 2.0TDI
    Dokladnie tak. Po fizycznym i programowym wywaleniu DPF uzyskałem ten właśnie efekt. Tylko ze ja musialem go wywalic z innych powodów; ) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  4. ar3k92 obserwuje zawartość Audi A4 B6/B7
  5. ar3k92 odpowiedział(a) na arekx123 temat w 2.0TDI
    Zapomnieliscie poruszyc ważna kwestie - czy dwumasa podoła takiemu wysileniu... Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  6. Jestem juz po wymianie kpl sprzeglo + dwumasa. W trakcie rozbiorki okazalo sie ze rozwalone bylo tez lozysko pilotujące, ktore rozsypane powlatywalo w dwumas, stad te dzwieki. Sam dwumas tez juz byl wyjechany bo nie sprężynował jak powinien. Jednak byl on jeszcze na tyle stabilny ze sam z siebie nie stukal. Tarcza sprzegla do nitow miala jeszcze kawałek ale tez zostala wymieniona. Teraz jest juz wszystko ok, objaw podskakiwania auta ustapil, lewarek biegow tez juz sie nie trzesie jak szczerbaty na suchary a i zmniejszylo (ustąpiło?) sie bicie kierownicy przy wyzszych prędkościach. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  7. Kiedys w srodkowym odcinku rury, tam gdzie jest ta metalowa poprzeczka zalozylem obejmy, z ktorych wystaja sruby. Aktualnie jestem w trakcie wymiany kompletu sprzegla. Jezeli dalej bedzie sie to dzialo to zmienie typ mocowania obejmy i wtedy sprobojemy potwierdzic Twoja teorie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  8. Arek8888 nie uwazasz ze troche naciagana ta historia z rura? Oczywiście taki przypadek moze sie zdazyc ale ja bym stawial na cos grubszego. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  9. ar3k92 odpowiedział(a) na Toomaszek temat w 2.0TDI
    Nie pisz dwa razy tego samego tylko dodaj zdjecie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  10. ar3k92 odpowiedział(a) na artdlug temat w 2.0TDI
    Nie szkodzi. Samo posiadanie dpf rozrzedza olej, poniewaz czesto bez wiedzy kierowcy komputer sam go wypala np. w trasie kiedy sa do tego warunki. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  11. ar3k92 odpowiedział(a) na artdlug temat w 2.0TDI
    Dopoki mialem w BPW dpfa to tez mi przybywalo oleju, w dodatku byl rzadki i smierdzial ropą. To jest typowa bolączka w autach z dpf ze paliwo splywa do miski. Zwlaszcza jesli często przerywasz cykle dopalania dpfa. U mnie po wycieciu dpf problem zniknal. Poziom oleju sie unormowal. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  12. Szukaj uzywek na alledrogo. Mialem ta sama przypadlosc ale w polo i winowajca tez byl rozsypany wybierak. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  13. W sumie jakby to mialy byc nity to by oznaczalo ze sprzęgło jest zjechane a tutaj nie występuje zjawisko slizgania. I tak jak mowisz bylo by to caly czas. Wszyscy do okola mowia mi ze to dwumasa. Za kilka dni sie okaze. Dam znać. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  14. Właśnie po wcisnieciu sie nasilają. Rowniez gdy trzymam na polsprzegle pojawia sie podobny lecz jakby głębszy stukot. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  15. Kolego sprawdzalem u siebie ośki taka sama metoda jak Ty i tez mam ten delikatny luz, ok 1mm. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  16. Na 29 marca jestem umowiony na opuszczanie skrzyni biegów więc wtedy się okaże. Szczerze mówiąc po cichu podejrzewałem tego co napisałeś Tymczasem do czasu naprawy proszę innych forumowiczów o ich opinie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.