-
wzmaciacz anteny,dziwne zachowanie.
dokładanie tak.pokombinuję z antenami ,dzięki.
-
Czujnik abs
jak pamietam to kable abs mają złącza pod tylna kanapą ,lub za boczkami oparcia,tam musi trzymać.
-
Wymienione pompowtryski (problem z elektryką?)
potwierdzam,ciepło zimno ma znaczenie,a bład jaki jaki tester pokazał to naczesciej luźne wtyczki na pd.
-
wzmaciacz anteny,dziwne zachowanie.
instalacja antenowa jak widać złacze podwójne + jeden kabel antenowy ,obcięty.te podwójne pasowało i jest podłączone.do działania radia brakowalo tylko jenego +.Radio byŁO fabryczne,zostało zrabowane razem ze zmieniarką. Zawartość dodana 8 minutes later te podwójne zł. antenowe wychodzi z auta i je podłaczyłem,zostało tylko te jedne zł. antenowe wychodzące od strony auta z obcięta wtyczką.radio bylo patrząc instalacji w samochodzie chyba takie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam,jak pewnie wiekszość rejestruje sie na forum po to żeby skorzystać i otrzymać pomoc w autoproblemie,audiproblemie,ale myslę że i od siebie coś bedę mógł dać ponieważ od kilku lat prowadzę warsztat i zajmujemy się mechaniką ,diagnostyką elektroniki pojazdowej itp.
-
wzmaciacz anteny,dziwne zachowanie.
witam, to mój pierwszy wpis,więc jeszcze raz witam.posiadane auto od tygodnia to a4b7 avant 06r.po opanowaniu kilku usterek ,została jak na razie jedna związana z radiem.otóż radia nie było ,wstawiłem "horus" ,było inne nie wiem jakie .wtyki pasowały ,został tylko kabel antenowy.wszystko działa do puki nie odpalę ,wtedy jakby ktoś odłaczył antenę ,tylko szum albo bardzo słabiutko ściąga.sterowanie kierownicy działa w liczniku pokazuje,brak komunikacji z radiem,nie wiadomo jakie błędy w radiu . może po odpaleniu przełącza na antenę od navi tą nie podłączoną. bez zapłonu jak i nawłaczonym zapłonie wszystko chodzi.
danielq
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta