-
A4 1.9 AFN
Też mi się tak wydaje tym bardziej że oponki też mam na nich nowe także nic nie straciłem
-
A4 1.9 AFN
Wczoraj wpadło R18 ET 47 także trzeba będzie zapodać jakiś dystans ale i tak nie ma tragedii Mi się podoba
-
Spociki w Kielcach
To jak jest ktoś w niedziele ?? jeśli tak to stykniemy się chwile przed tym i można by wjechać w kilku chłopa
-
A4 1.9 AFN
Długo była cisza ale coś się jednak dzieje czarny halogen + ala USA myślałem że będzie lepiej to wyglądać PS wiem zderzak przydało by się prysnąć
-
Spociki w Kielcach
MI tam pasuje. Tylko trzeba wziąć pod uwagę też to że oni spotykają się o 21 a nie wiadomo czy każdy może o tej się spotkać. Ustalmy jakiś dzień konkretnie piątek sobota czy też niedziela konkretną godzinę i tyle. A jak nie to dać sobie spokój bo nikomu nie pasuje nikt nie ma czasu i każdy by chciał w inny dzień... wystarczy trochę chęci. czekamy na odpowiedź.
-
Spociki w Kielcach
W niedziele może być. A co do mtn to jest inna forma spotkania jaką my preferujemy tak mi się bynajmniej wydaje .
-
Spociki w Kielcach
5 maja też podjadę
-
Spociki w Kielcach
Jestem jak najbardziej za
-
Spociki w Kielcach
Sobota też raczej może być. Może tam gdzie ostatnio albo w Kielcach gdzieś, niech się ludzie wypowiedzą gdzie im pasuje
-
Spociki w Kielcach
Siema Siema to jak z 7 maja ?????
-
A4 1.9 AFN
Tylko nówki nie ma lipy No w tym tygodniu już zakładam
-
Spociki w Kielcach
jedna niedziela w miesiącu kto wie może dwie myślę że było by spoko 7 maja pasuje dużo czasu także każdy ma czas wszystko zaplanować
-
Spociki w Kielcach
Ja jestem za mi odpowiada każdy termin
-
Spociki w Kielcach
Ja sie pisze będe na 100%
-
Spociki w Kielcach
Ustalić konkretnie jakiś termin i zwołać wszystkich