Treść opublikowana przez Maćko22
-
A4 1.9 AFN
Też mi się tak wydaje tym bardziej że oponki też mam na nich nowe także nic nie straciłem
-
A4 1.9 AFN
Wczoraj wpadło R18 ET 47 także trzeba będzie zapodać jakiś dystans ale i tak nie ma tragedii Mi się podoba
-
Spociki w Kielcach
To jak jest ktoś w niedziele ?? jeśli tak to stykniemy się chwile przed tym i można by wjechać w kilku chłopa
-
A4 1.9 AFN
Długo była cisza ale coś się jednak dzieje czarny halogen + ala USA myślałem że będzie lepiej to wyglądać PS wiem zderzak przydało by się prysnąć
-
Spociki w Kielcach
MI tam pasuje. Tylko trzeba wziąć pod uwagę też to że oni spotykają się o 21 a nie wiadomo czy każdy może o tej się spotkać. Ustalmy jakiś dzień konkretnie piątek sobota czy też niedziela konkretną godzinę i tyle. A jak nie to dać sobie spokój bo nikomu nie pasuje nikt nie ma czasu i każdy by chciał w inny dzień... wystarczy trochę chęci. czekamy na odpowiedź.
-
Spociki w Kielcach
W niedziele może być. A co do mtn to jest inna forma spotkania jaką my preferujemy tak mi się bynajmniej wydaje .
-
Spociki w Kielcach
5 maja też podjadę
-
Spociki w Kielcach
Jestem jak najbardziej za
-
Spociki w Kielcach
Sobota też raczej może być. Może tam gdzie ostatnio albo w Kielcach gdzieś, niech się ludzie wypowiedzą gdzie im pasuje
-
Spociki w Kielcach
Siema Siema to jak z 7 maja ?????
-
A4 1.9 AFN
Tylko nówki nie ma lipy No w tym tygodniu już zakładam
-
Spociki w Kielcach
jedna niedziela w miesiącu kto wie może dwie myślę że było by spoko 7 maja pasuje dużo czasu także każdy ma czas wszystko zaplanować
-
Spociki w Kielcach
Ja jestem za mi odpowiada każdy termin
-
Spociki w Kielcach
Ja sie pisze będe na 100%
-
Spociki w Kielcach
Ustalić konkretnie jakiś termin i zwołać wszystkich
-
Spociki w Kielcach
Witam pogoda zaczyna robić się na prawdę ładna, więc może można by się na kielcach zorganizować w jakiś weekend ??
-
A4 1.9 AFN
-
A4 1.9 AFN
właśnie tak myślałem że do 230 trzeba będzie zmieniać pompe... zrobię tak jak mówisz powoli zacznę rozglądać się za pompą i będziemy modzić dalej.
-
A4 1.9 AFN
Spray do wysokich temperatur z motipu, czarny mat, można użyć spraya do malowania zacisków.
-
Regeneracja kierownicy
Lepiej dać do obszycia, ja zapłaciłem 150zł jak coś mogę podesłać foto.
-
A4 1.9 AFN
Na pewno większy icek, trubo od AWX ewentualnie hybryda wtryski 216/albo 230 zobaczymy na ile pompa pozwoli i chciałbym obić tarcze sprzęgła kevlarem celował bym w 160-170km
-
A4 1.9 AFN
zegarek w liczniku jeszcze normalny analogowy ale inny niż w przed lifcie. Program przez kabel z tego co mi wiadomo, z tego co wiem to sterownik już jest nowszy niż np w gulfie 3 afn. ty pewnie zegar masz już z białym podświetlaniem...
- A4 1.9 AFN
-
A4 1.9 AFN
fmic pod dalsze mody mechaniczne Lakier na 100% LY9b czarna smoła bez żadnych metalików itp najładniejszy wg mnie Stary dobry AFN Wiem co mam pod maską Dzięki wielkie za kom ! pozdro !
-
A4 1.9 AFN
Bix na pewno wpadnie odbłyśniki powoli kończą swój żywot