Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maćko22

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maćko22

  1. Maćko22 odpowiedział(a) na Maćko22 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Też mi się tak wydaje tym bardziej że oponki też mam na nich nowe także nic nie straciłem
  2. Maćko22 odpowiedział(a) na Maćko22 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Wczoraj wpadło R18 ET 47 także trzeba będzie zapodać jakiś dystans ale i tak nie ma tragedii Mi się podoba
  3. To jak jest ktoś w niedziele ?? jeśli tak to stykniemy się chwile przed tym i można by wjechać w kilku chłopa
  4. Maćko22 odpowiedział(a) na Maćko22 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Długo była cisza ale coś się jednak dzieje czarny halogen + ala USA myślałem że będzie lepiej to wyglądać PS wiem zderzak przydało by się prysnąć
  5. MI tam pasuje. Tylko trzeba wziąć pod uwagę też to że oni spotykają się o 21 a nie wiadomo czy każdy może o tej się spotkać. Ustalmy jakiś dzień konkretnie piątek sobota czy też niedziela konkretną godzinę i tyle. A jak nie to dać sobie spokój bo nikomu nie pasuje nikt nie ma czasu i każdy by chciał w inny dzień... wystarczy trochę chęci. czekamy na odpowiedź.
  6. W niedziele może być. A co do mtn to jest inna forma spotkania jaką my preferujemy tak mi się bynajmniej wydaje .
  7. 5 maja też podjadę
  8. Jestem jak najbardziej za
  9. Sobota też raczej może być. Może tam gdzie ostatnio albo w Kielcach gdzieś, niech się ludzie wypowiedzą gdzie im pasuje
  10. Siema Siema to jak z 7 maja ?????
  11. Maćko22 odpowiedział(a) na Maćko22 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Tylko nówki nie ma lipy No w tym tygodniu już zakładam
  12. jedna niedziela w miesiącu kto wie może dwie myślę że było by spoko 7 maja pasuje dużo czasu także każdy ma czas wszystko zaplanować
  13. Ja jestem za mi odpowiada każdy termin
  14. Ja sie pisze będe na 100%
  15. Ustalić konkretnie jakiś termin i zwołać wszystkich
  16. Witam pogoda zaczyna robić się na prawdę ładna, więc może można by się na kielcach zorganizować w jakiś weekend ??
  17. Maćko22 odpowiedział(a) na Maćko22 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jeszcze tydzień i zima edyszyn żegnaj
  18. Maćko22 odpowiedział(a) na Maćko22 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    właśnie tak myślałem że do 230 trzeba będzie zmieniać pompe... zrobię tak jak mówisz powoli zacznę rozglądać się za pompą i będziemy modzić dalej.
  19. Maćko22 odpowiedział(a) na Maćko22 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Spray do wysokich temperatur z motipu, czarny mat, można użyć spraya do malowania zacisków.
  20. Maćko22 odpowiedział(a) na Dawidepd temat w Audi A4 B5
    Lepiej dać do obszycia, ja zapłaciłem 150zł jak coś mogę podesłać foto.
  21. Maćko22 odpowiedział(a) na Maćko22 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Na pewno większy icek, trubo od AWX ewentualnie hybryda wtryski 216/albo 230 zobaczymy na ile pompa pozwoli i chciałbym obić tarcze sprzęgła kevlarem celował bym w 160-170km
  22. Maćko22 odpowiedział(a) na Maćko22 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    zegarek w liczniku jeszcze normalny analogowy ale inny niż w przed lifcie. Program przez kabel z tego co mi wiadomo, z tego co wiem to sterownik już jest nowszy niż np w gulfie 3 afn. ty pewnie zegar masz już z białym podświetlaniem...
  23. Maćko22 odpowiedział(a) na Maćko22 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Proszę
  24. Maćko22 odpowiedział(a) na Maćko22 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    fmic pod dalsze mody mechaniczne Lakier na 100% LY9b czarna smoła bez żadnych metalików itp najładniejszy wg mnie Stary dobry AFN Wiem co mam pod maską Dzięki wielkie za kom ! pozdro !
  25. Maćko22 odpowiedział(a) na Maćko22 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Bix na pewno wpadnie odbłyśniki powoli kończą swój żywot

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.